صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم

تاریخ شروع معاملات صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم

زمان مطالعه 2 دقیقه

به گفته اریک بالچوناس (Eric Balchunas)، تحلیلگر ETF بلومبرگ، معاملات صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم به طور بالقوه ممکن است از ۲ جولای در ایالات متحده آغاز شود.

معاملات صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم

بالچوناس با اشاره به اظهار نظر کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در این مورد نوشت: آنها تلاش می‌کنند قبل از تعطیلات چهارم جولای، بررسی صندوق‌های ETF را به اتمام برسانند.

به نظر می‌رسد که نظر بالچوناس نسبت به روز گذشته تغییر کرده و وی اکنون نسبت به تأیید این صندوق‌ها اطمینان بیشتری دارد. روز گذشته وی اظهار کرده بود که متقاضیان ارائه صندوق‌های ETF، منتظر بازخورد بخش بررسی اقتصادی شرکت‌های کمیسیون SEC هستند.

در تاریخ ۲۳ می، SEC هشت پرونده را برای فهرست کردن صندوق‌های ETF اسپات اتریوم در صرافی‌های مختلف ایالات متحده، تأیید کرد، اما این صندوق‌ها تا زمانی که تأییدیه‌های مورد نیاز تقاضانامه‌های «S-۱» صادر نشود، نمی‌توانند مورد معامله قرار گیرند.

 صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم

صندوق‌‌ های ETF اسپات اتریوم

گری گنسلر (Gary Gensler)، رئیس SEC، بازه زمانی گسترده‌تری را به عنوان تاریخ تأیید احتمالی ارائه کرد. به گفته وی، این اتفاق ممکن است طی سه ماه آینده، تا پایان ماه سپتامبر اتفاق بیفتد. وی هفته قبل عنوان کرده بود که سرعت تأیید صندوق‌‌های ETF اسپات اتریوم، به سرعت متقاضیان در رسیدگی به ملاحضات SEC بستگی دارد.

در حالی که برخی از معامله‌گران امیدوارند قیمت اتریوم مشابه قیمت بیت کوین پس از تأیید صندوق‌های ETF افزایش یابد، برخی نیز دیدگاه متفاوتی دارند.

در تاریخ ۳ ژوئن، استفن ریچاردسون (Stephen Richardson)، مدیر بخش بازارهای مالی در فایربلاکس (Fireblocks)، استدلال کرد که صندوق‌‌های ETF اسپات اتریوم مانند صندوق‌های ETF اسپات بیت‌کوین در روز اول، جریان ورودی عظیمی را تجربه نخواهند کرد؛ زیرا ارزش آنها برابر نیست.

وی بیان داشت:

چیزی که کمبود آن احساس می‌شود، وجود اجماع گسترده‌ای است که به طور مؤثر میزان کاربرد یا استفاده از بلاکچین اتریوم را افزایش دهد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت