تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت بیت کوین (BTC) روز جمعه به طور متوسط ​​حدود 2 درصد افزایش یافت و به بالای تراز 23000 دلار رسید. در 24 ساعت گذشته، قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده بازار تغییر زیادی نداشته و اکنون با قیمت 23190 دلار معامله می شود. ارزش بازار این دارایی نیز همچنان در حدود 443.22 میلیارد دلار است. شاخص ترس و طمع در بازار نیز از دیروز تغییری نداشته و همچنان عدد 31 در منطقه ترس را نشان می دهد. در این مقاله به تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد می پردازیم.

تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد

به دنبال انتشار گزارش شگفت آور اشتغال در ایالات متحده، حرکات قیمت بیت کوین نوسان بیشتری پیدا کرد و با افتی کوتاه مدت فوراً نسبت به این خبر واکنش نشان داد ولی این افت قیمت مدت زیادی طول نکشید. از طرف دیگر، شاخص ATR (میانگین محدوده واقعی) کاهش مداوم در نوسانات را نشان می دهد، در حالی که شاخص مقاومت نسبی (RSI) به سطح 53 رسیده و وضعیتی نسبتاً خنثی را نشان می دهد.

تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال 15 مرداد

گزارش مشاغل ایالات متحده برای ماه جولای (تیر و مرداد) که روز جمعه منتشر شد، به طور گسترده ای فراتر از انتظارات بود، زیرا در مقایسه با پیش بینی اجماع 250000 شغل، نرخ اشتغال برای 528000 نفر افزایش یافت. نرخ بیکاری نیز در مقابل 3.6 درصد پیش بینی شده، به 3.5 درصد کاهش یافت. بر این اساس این ارقام یک گزارش شغلی قوی را ارائه کرده اند.

در بازارهای سنتی، شاخص S&P 500 حدود 0.2% و شاخص نزدک کامپوزیت حدود 0.5% کاهش داشته اند. در همین حال، میانگین صنعتی داوجونز 0.2 درصد بالاتر رفت.

تحلیل آلتکوین ها 15 مرداد

در بازار آلتکوین ها نیز شاهد هستیم که نوسانات با شدت نه چندان زیادی در مناطق مثبت و منفی جریان دارند. برای مثال، اتریوم که روز گذشته در محدود 1600 دلار معامله می شد، امروز با 3.22 درصد افزایش به حدود 1718 دلار رسیده است.

بایننس کوین با قیمت 315 دلار و ریپل در حدود 0.37 دلار دست به دست می شوند. بقیه اعضای گروه 10 ارز برتر بازار نیز بدون تغییری محسوس، در همان سطوح قیمت روز گذشته در نوسان هستند.

در این میان، با وجود فاش شدن احتمال یک نقص امنیتی در شبکه بلاکچین نیر پروتکل، توکن بومی این بلاکچین، یعنی NEAR، حدود 12 درصد افزایش یافته و به 5.10 دلار رسیده است. در همین حال، فایل کوین (FIL) با رشدی مشابه به سطوح قیمتی 9.29 دلار نزدیک شده و دستاورد هفتگی خود را به حدود 37 درصد رسانده است.

ولی برنده اصلی امروز بازار، رمزارز Decred است که با جهش چشمگیر 95.85 درصدی سر به فلک کشیده است. این دارایی دیجیتال اکنون با قیمت 53.90 دلار ترید می شود.

در نهایت، ارزش تجمعی بازار ارزهای رمزنگاری به حدود 1.099 تریلیون دلار رسیده و 40.4 درصد از این میزان در اختیار بیت کوین قرار دارد.

منبع: coindesk

امتیاز 5/5 - از 3 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه