پس از تعطیلات آخر هفته نسبتاً آرام، که در آن بیت کوین حدود 23000 دلار بود، این دارایی کاهش یافت و به پایین ترین سطح 6 روزه رسید. آلتکوین‌ها نیز امروز وضعیت جالبی نداشتند و کاهش یافتند و اتر،سولانا و ماتیک(MATIC) بیش از 5 درصد سقوط کردند. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد می پردازیم.

تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد
تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد

چهارشنبه گذشته، بیت کوین به بالای 24000 دلار رسید تا بالاترین قیمت خود را در بیش از یک ماه گذشته نشان دهد.

این ارز دیجیتال در یک روز بیش از 2000 دلار از دست داد زیرا مشخص شد که تسلا بیشتر دارایی های بیت کوین خود را در سه ماهه دوم سال فروخته است. در ابتدا، بیت کوین کمی بهبود یافت و به قیمت 23000 دلار در آخر هفته وارد شد و سپس بعد از دو روز قیمت برگشت.
با این حال، خرس‌ها(فروشندگان) چند ساعت بعد دوباره کنترل بازار را به دست گرفتند و بیت کوین کاهش یافت. در نتیجه، این ارز دیجیتال بیش از 1000 دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح 6 روزه زیر 22000 دلار رسید.
در حال حاضر، بیت کوین هنوز در این منطقه با مشکل مواجه است و ارزش بازار آن به 420 میلیارد دلار کاهش یافته است.

تحلیل آلتکوین ها 3 مرداد

تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد
تحلیل ارزهای دیجیتال 3 مرداد

آلتکوین ها در طول هفته در حال رشد بودند که در دو روز گذشته متوقف شدند و اکنون در منطقه قرمز و کاهش هستند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

اتریوم از 1000 دلار به بیش از 1600 دلار رسید و دیروز نیز در همانجا ایستاد. اما اکنون، کاهش روزانه 5 درصدی، دومین ارز دیجیتال بزرگ را به 1500 دلار رسانده است.
سولانا(Solana) و پالیگان(Polygon) درصدهای مشابهی را در یک روز از دست داده اند. در نتیجه، سولانا کمتر از 40 دلار و متیک در 0.8 دلار است.
پولکادات، کاردانو، بایننس کوین، ریپل، دوج کوین و شیبا اینو نیز اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند. آوالانچ تقریباً 9 درصد کاهش یافته است و نزدیک به زیر 20 دلار رسیده است.

وضعیت آلتکوین ها نیز مثل بیت کوین می باشد. به این ترتیب، جای تعجب نیست که ارزش کل بازار کریپتو در یک روز 50 میلیارد دلار از دست بدهد و اکنون کمی بیش از 1 تریلیون دلار است.

منبع:cryptopotato

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید