تحلیل ارز بانک (BONK) ۲۹ آبان

تحلیل ارز بانک (BONK) ۲۹ آبان

زمان مطالعه < 1 دقیقه

براساس داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ، بانک (BONK)، اولین میم کوین با تم سگ در بلاکچین سولانا، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد یک رشد ۴۰ درصدی بوده و از نظر افزایش قیمت، از میم کوین‌های برتر بازار پیشی گرفته است. در این پست به تحلیل ارز بانک (BONK) ۲۹ آبان می پردازیم.

تحلیل ارز بانک (BONK) ۲۹ آبان

در زمان نگارش این خبر، بانک در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۴۴ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن هم بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
اما علت این رشد قابل‌توجه چیست؟ علاوه بر جذابیت بانک به عنوان یک توکن جامعه محور، آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران سولانا، و کریس برنیسک، یک سرمایه‌گذار برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال، نیز به تازگی در مورد پتانسیل میم کوین‌ها بحث و گفت‌وگو کرده‌اند.

یاکوونکو در توییت جدید خود، این سوال را مطرح کرده آیا میم کوین‌ها می‌توانند از خاستگاه طنز خود فراتر رفته و به یک جنبش جهانی دامن بزنند یا خیر. برنیسک در پاسخ این سوال، بر نیاز به استفاده از میم کوین‌ها برای همه شرکت‌کنندگان، نه فقط خودی‌ها، برای تصحیح گام‌های اشتباه در سرمایه‌گذاری‌های قبلی تاکید کرده و اهمیت همسویی نیروی کار ارزشمند با سرمایه‌ای که تولید می‌کند، را خاطرنشان کرده است.
در همین حال، صرافی BitMEX هم در بیانیه جدید خود اعلام کرده که قصد دارد قرارداد جدید بانک، 100BONKUSDT، معادل ۱۰۰ توکن منفرد BONK را لیست کند. با این اقدام، امکان انجام معاملات دائمی این میم کوین با حداکثر اهرم ۱۰ برابر فراهم شده و بانک در دسترس معامله‌گران بیشتری قرار می‌گیرد.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی