ارز اینترنت کامپیوتر در 26 آوریل به زیر SMA 50 روزه (5.38 دلار) سقوط کرد، اما ثابت شد که این یک تله خرس است. قیمت در 27 آوریل افزایش یافت و یک بهبود قوی را آغاز کرد. در این پست به تحلیل تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت می پردازیم.

تحلیل تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت

تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت
تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (5.74 دلار) شروع به افزایش کرده است و RSI به محدوده مثبت جهش کرده است، که نشان می دهد گاوها یک مزیت جزئی دارند. اگر قیمت از سطح فعلی فاصله زیادی نداشته باشد یا از متحرک نمایی 20 روزه عقب نشینی کند، نشان می دهد که گاوها در حال خرید ارز ICP با کاهش قیمت ها هستند.

این امر چشم انداز یک رالی را به سمت خط روند نزولی افزایش می دهد، جایی که خرس ها دوباره دفاعی قوی خواهند داشت. از جنبه منفی، یک سقوط زیر SMA 50 روزه، مزیت را به نفع خرس‌ها خواهد کرد.

تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت
اینترنت کامپیوتر (ICP) 11 اردیبهشت

نمودار چهار ساعته نشان می دهد که جفت ICP/USDT در مرحله اصلاحی است. اولین پشتیبانی در 20-EMA است که نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% 6.14 دلار است. اگر قیمت از این حمایت جهش کند، جفت ممکن است تا 7.23 دلار و در نهایت به 7.70 دلار افزایش یابد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت بیشتر سقوط کند و به زیر 20-EMA برسد، نشان می دهد که گاوهای کوتاه مدت ممکن است سود رزرو کنند. این می تواند قیمت را به 50-SMA بکشد، که نزدیک به سطح 61.8% اصلاحی 5.72 دلار است.

cointelegraph

امتیاز 1.7/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید