تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

تحلیل تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه 3 دقیقه

با نادیده گرفتن جریان کلی بازار، قیمت سکه ترون شاهد بهبود قابل توجهی در ماه ژوئن بود. در حالی که دارایی های پیشرو مانند بیت کوین و اتریوم به پایین ترین سطح خود یعنی 60000 دلار و ثبت 3233 دلار رسیدند، قیمت TRX اخیراً به بالاترین سطح پنج هفته ای 0.125 دلار رسیده است. از آنجایی که بازار کریپتو از روز دوشنبه شاهد بهبودی دوباره بود، چشمان خریدار TRON منتظر مقاومت کلیدی برای تقویت رشد بیشتر بود. در این پست به تحلیل تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

یک خط روند صعودی خط روند بهبود فعلی را در سکه TRON هدایت می کند.
یک متقاطع صعودی از 20D EMA با 50 و 100 روز باید حرکت صعودی را تسریع کند.
حجم معاملات روزانه در ترون 299 میلیون دلار است که نشان دهنده افزایش 15 درصدی است.

ترون در بحبوحه اصلاحات بازار انعطاف پذیری را نشان می دهد، با افزایش 11.6 درصدی در یک ماه به 0.123 دلار با ارزش بازار 10.73 میلیارد دلار، آدرس‌های فعال به 2.5 میلیون افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده پذیرش رو به رشد است. شکست احتمالی می تواند 0.143 دلار را هدف قرار دهد.

2.5 میلیون میانگین آدرس فعال روزانه

برخلاف اکثر ارزهای دیجیتال اصلی که بیت کوین را در ماه ژوئن در یک روند اصلاحی جدید دنبال کردند، سکه TRON الگوی متفاوتی را نشان داد. این شرکت با موفقیت موقعیت خود را در سطح 0.11 دلار حفظ کرد که نشان دهنده انعطاف پذیری در برابر روند گسترده تر بازار است.

چرخش صعودی دارایی را 11.6 درصد طی یک ماه افزایش داد و به 0.123 دلار رسید، در حالی که ارزش بازار به 10.73 میلیارد دلار رسید. تجزیه و تحلیل نمودار روزانه نشان می دهد که بازیابی توسط یک خط روند صعودی از اواسط نوامبر 2023 انجام شده است.

تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

این آلت کوین چندین بار از این حمایت بازگشت که نشان دهنده روند انباشت فعال در بین فعالان بازار در طول کاهش قیمت بازار در لیست قیمت ارزهای دیجیتال است.

بر اساس توییتی که توسط شرکت تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock در 26 ژوئن 2024 منتشر شد، تعداد آدرس‌های فعال در شبکه TronDAO از ابتدای سال به طور پیوسته در حال افزایش بوده است.

میانگین روزانه آدرس‌های فعال اکنون به 2.5 میلیون نفر نزدیک شده است، رقمی که به طور قابل توجهی از سایر شبکه‌های پیشرو لایه 1 پیشی می‌گیرد.
این افزایش آدرس‌های فعال بر پذیرش و استفاده رو به رشد از شبکه TronDAO تاکید می‌کند. با خرید پایدار، خریداران سکه می‌توانند آخرین نوسان مقاومت بالای 0.127 دلار را به چالش بکشند. اگر مقاومت به یک حمایت تبدیل شود، سکه ترون به بالای 12 درصد می‌رود و به مقاومت 0.143 دلار می‌رسد.

در حالی که این هفته با تثبیت بیت کوین در بالای 60000 دلار، فروش آلت کوین ها را کاهش داده است، حرکت نزولی هنوز برنگشته است که نشان دهنده احتمال سقوط بیشتر است. بنابراین، قیمت ترون(TRX) می‌تواند خط روند صعودی را دوباره بررسی کند و برای جهش بعدی به دنبال حمایت باشد.

تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

تکنیکال ترون (TRX) ۷ تیر ۱۴۰۳

میانگین متحرک نمایی: قیمت TRX که میانگین متحرک نمایی روزانه (20، 50، 100 و 200) را بازیابی می‌کند، نشان‌دهنده بازیابی احساسات صعودی است.

ADX: افزایش در شیب ADX نشان می دهد که خریداران به تدریج در حال افزایش سرعت خرید هستند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه