رمزارز دوج کوین (DOGE) در سه روز گذشته ،42 درصد افزایش یافته و در حال حاضر پس از عقب نشینی اخیر خود در حال بازیابی است. DOGE با قیمت 0.069 دلار معامله می شود که در بالای میانگین متحرک نمایی 8 روزه (EMA) قرار دارد و این سطح ، به عنوان یک حمایت برای  DOGE عمل می کند. در این پست به تحلیل تکنیکال دوج کوین 2 تیر می پردازیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین 2 تیر

تا زمانی که این حمایت حفظ شود، مسیر قیمت دوج کوین ، صعودی خواهد بود و آنرا به EMA 34 روزه در 0.074 دلار می رساند. در مجموع ، این رمزارز طی سناریوی مذکور، 17 درصد رشد می کند. در صورتی که خریداران  در بازار حاضر شوند، احتمال صعود DOGE به سقف مقاومت 0.078 دلاری بالا است.

پست های مرتبط
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی

سقوط فعلی بازار رمزارزها، انواع شرکت های فعال در این حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد. صرافی رمزارزها نیز بیشتر بخوانید

مرحله دوم خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر
خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر

افرادی که قصد پرداخت برای بلیط بازی های FIFA را دارند بایستی در نظر داشته باشند که پرداخت بلیط‌ های بیشتر بخوانید

تکنیکال دوج کوین 2 تیر
تکنیکال دوج کوین 2 تیر

این رالی منجر به صعود 24 درصدی دوج کوین می شود. اگرچه بعید است، اما در برخی از شرایط، قیمت دوج کوین حتی می تواند به EMA 50 روزه در 0.082 دلار افزایش یابد.

علیرغم اینکه شرایط برای صعود دوج کوین مهیا به نظر میرسد ، اما بسته شدن کندلی چهار ساعته زیر سطح 0.057 دلاری،سناریوی گاوی را باطل می کند. در این صورت ، حمایت مذکور به یک سطح مقاومتی تبدیل می شود و در اثر آن ، DOGE در مسیر افت 13 درصدی به سمت سطح 0.049 دلاری قرار میگیرد.

منبع: FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 6 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید