سولانا در چند ماه گذشته در محدوده بین 15.28 تا 27.12 دلار معامله می‌شود. ناکامی در حفظ قیمت در زیر محدوده حمایتی، یک حرکت صعودی را آغاز کرد که بالاتر از خط روند نزولی قرار گرفت. این نشان می دهد که گاوها با خرید سولانا در حال تلاش برای بازگشت هستند. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا ۱۹ تیر ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید آنی سولانا

تحلیل تکنیکال سولانا ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تکنیکال سولانا ۱۹ تیر
تکنیکال سولانا ۱۹ تیر

میانگین‌های متحرک یک متقاطع صعودی را تکمیل کرده‌اند و RSI نزدیک به محدوده اشباع خرید است، که نشان می‌دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است. یک مقاومت جزئی در 22 دلار وجود دارد، اما اگر این سطح عبور کند، جفت SOL/USDT ممکن است تا 24 دلار و در نهایت به مقاومت قوی 27.12 دلار افزایش یابد.

از جنبه نزولی، 18.70 دلار حمایت مهمی است که باید به آن توجه داشت. شکستن و بسته شدن زیر این سطح ممکن است شرایط را برای سقوط احتمالی به منطقه حمایت قوی بین 16.18 تا 15.28 دلار فراهم می کند.

تکنیکال سولانا ۱۹ تیر
تکنیکال سولانا ۱۹ تیر

هر دو میانگین متحرک شیب دار هستند و RSI در محدوده مثبت نمودار 4 ساعته قرار دارد. این نشان می دهد که گاوها تسلط را در دست دارند. با این حال، خرس ها هنوز تسلیم نشده اند و قیمت را به 20-EMA کشیده اند.

اگر قیمت با قدرت از 20-EMA برگشت، گاوها یک بار دیگر برای غلبه بر مقاومت با قیمت 22 دلار تلاش خواهند کرد. اگر آنها بتوانند آن را انجام دهند، جفت ممکن است به سمت 24 دلار بپرد.

اولین نشانه ضعف افت زیر 20-EMA خواهد بود. این نشان دهنده ذخیره سود توسط گاو ها در کوتاه مدت است. سپس ممکن است جفت به 50-SMA برود.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید