عدم نوسانات شیبا اینو باعث شده است که قیمت میم کوین در سطح مقاومت کلیدی قرار گیرد. حجم کم معاملات شیبا اینو توانایی این سکه را برای ایجاد یک مسیر شفاف در بازار مختل کرده است. SHIB از 6 مه زیر سطح مقاومت 0.00000980 دلار معامله شده است. با این حال، فروشندگان نتوانستند قیمت ها را پایین بیاورند و گاوها هم نتوانسته اند قیمت افزایش یابند. در این پست به تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت می پردازیم.

شارژ کیف پول تتر

تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت

با وجود بیت کوین (BTC) بین مناطق قیمتی 26 هزار دلار و 27 هزار دلار، شیبا اینو می تواند شاهد بلاتکلیفی بیشتری در حرکت قیمت خود باشد.

بلاتکلیفی روند شیبا اینو

کاهش شدید قیمت در ماه های مارس و آوریل باعث شده است که SHIB تقریباً تمام سودهای سال 2023 را از بین ببرد. خرس ها حرکت قیمت را از بالاترین قیمت 0.00001550 دلار در اوایل فوریه به پایین 0.00000869 دلار در زمان انتشار هدایت کرده اند.

تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت
تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت

با این حال، به نظر می رسد که رالی نزولی در حال از دست دادن است و با نزدیک شدن قیمت به حمایت اصلی 0.00000807 دلار، گاوها می توانند بار دیگر از این سطح صعود کنند. یکی از عواملی که می تواند روند صعودی را مختل کند، کمبود حجم برای این میم کوین و عدم خرید شیبا اینو توسط سرمایه گذاران است، زیرا دلالان بازار همچنان به سراغ الگوهای جدیدتری مانند ارز پپه “PEPE” و فلوکی اینو “FLOKI” می روند.

شاخص های روی نمودار در وضعیت نامشخصی هستند. شاخص AO یک سری نوار سبز رنگ را نشان می دهد، اگرچه عدد زیر صفر را نمایش می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) از منطقه فروش بیش از حد خارج شده است، اما همچنان زیر منطقه خنثی در حال حرکت است.

اگر فروشندگان بتوانند قیمت ها را به سطح حمایت 0.00000807 دلار برسانند، می توانند اهرم بیشتری به دست آورند. از طرف دیگر، یک برگشت صعودی به افزایش حجم SHIB با هدف کوتاه مدت 0.00000980 دلار بستگی دارد.

نقطه CVD مزیت فروشندگان را برجسته کرد

طبق Coinalyze، نقطه CVD (دلتای حجم تجمعی) در نمودار چهار ساعته یک کاهش دائمی را نشان می دهد. این مزیتی که در حال حاضر فروشندگان دارند را تقویت کرد. یک نقطه CVD در حال افزایش می تواند به گاوها نشان دهد که برای برگشت آماده می شوند و ارزش نظارت دارد.

تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت
تحلیل تکنیکال شیبا 31 اردیبهشت

این کاهش با داده‌های Open Interest نیز منعکس شد که نشان می‌دهد خریداران باید قبل از شروع معاملات جدید احتیاط کنند.

ambcrypto

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید