فایل کوین در تلاش است تا یک الگوی معکوس سر و شانه تشکیل دهد که با شکست کامل شده و بالای خط گردن نزدیک به 5 دلار بسته می شود. در این پست به تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲ می پردزایم.

خرید آنی فایل کوین

تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲
تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲

میانگین های متحرک در آستانه تکمیل یک شکست صعودی هستند و RSI در محدوده مثبت قرار دارد. این نشان می دهد که تسلط گاوها کاهش یافته است. گاوها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به خط گردن الگوی معکوس هدایت کنند. اگر گاوها بر این مانع غلبه کنند، جفت FIL/USDT ممکن است حرکت صعودی جدیدی را آغاز کند. هدف الگوی این راه اندازی صعودی 7.30 دلار است.

این دیدگاه مثبت می‌تواند در کوتاه‌ مدت باطل شود، اگر قیمت شکسته شود و کمتر از میانگین‌های متحرک باقی بماند. این می تواند جفت را به 3.5 دلار و بعداً به 3 دلار کاهش دهد.

تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲
تحلیل تکنیکال فایل کوین ۱۹ تیر ۱۴۰۲

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که این جفت در مرحله اصلاحی است اما خریداران با خرید فایل کوین در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر از میانگین متحرک قرار دهند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، نشان می دهد که ممکن است اصلاح به پایان رسیده باشد. سپس این جفت به تدریج به سمت مقاومت پیش رو نزدیک به 5 دلار صعود کند.

در عوض، اگر قیمت از میانگین‌های متحرک پایین تر بیاید و به زیر 4.20 دلار سقوط کند، نشان می‌دهد که احساسات کوتاه‌ مدت منفی است و معامله‌ گران در حال فروش با هر افزایش قیمت هستند. این ممکن است قیمت را به 4 دلار و متعاقباً به 3.60 دلار برساند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید