سولانا بار دیگر به کانون توجه‌ها برگشته و توکن بومی این شبکه، SOL هم از این توجه بهره می‌برد. در این پست به تحلیل سولانا ۱۷ آبان ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل سولانا ۱۷ آبان ۱۴۰۲

بر اساس داده‌های بازار، سولانا در زمان نگارش این خبر، در محدوده قیمتی ۴۴ دلار معامله می‌شود و علی‌رغم رکود نسبی بازار، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶ درصد رشد دارد. نکته جالب توجه‌تر در مورد سولانا، رشد قیمتی آن در ۳۰ روز گذشته است که به بیش از ۹۰ درصد می‌رسد.

علی‌رغم ارتباط پروژه سولانا با صرافی ورشکسته FTX و همچنین، انتقال مقادیر قابل‌توجهی از SOL توسط این صرافی و فروش آن، رشد اخیر این ارز دیجیتال قابل‌توجه است.

این رشد را می‌توان به همکاری سولانا با نام‌های بزرگی مانند ویزا، شاپیفای و همچنین، توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند برنامه‌های خود را در این شبکه بسازند، نسبت داد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

به عقیده تحلیلگران بازار، سولانا به عنوان حرکت بعدی خود، اکنون به هدف ۵۰ دلاری چشم دوخته است. به گفته آنها، اگر گاوها قدرت خود را جمع کنند و بتوانند مقاومت ۴۶٫۸۳ دلار را از سر راه بردارند، مسیر این ارز دیجیتال برای رسیدن به مقاومت قابل‌توجه ۵۰ دلاری در اواخر این ماه هموار می‌شود.

در همین حال، طبق گزارش اخیر کایکو ریسرچ (Kaiko Research)، نسبت سولانا به اتریوم (SOL/ETH) از ماه سپتامبر افزایش ثابتی را به نمایش گذاشته که نشان می‌دهد سولانا بهتر از اتریوم عمل کرده است. این رالی، ارزش این نسبت را به سطوحی که قبل از سقوط صرافی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ داشت، بازگردانده است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید