تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل : رکورد دار های بازار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه 2 دقیقه

دو ارز دیجیتال مانتا نتورک (MANTA) و پندل (PENDLE) امروز کل اصلاحات خود در ۲۲ ژانویه را پس گرفتند و توانستند رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت برسانند. در این پست به تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل می پردازیم.

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

قیمت مانتا از زمان عرضه آن در صرافی بایننس در ۱۸ ژانویه، همسو با خط روند حمایتی خود افزایش یافته است. مانتا در این مدت همچنین توانست از ناحیه مقاومت افقی ۲٫۶۵ دلاری عبور کند.

پس از جهش از خط روند حمایتی در ۲۳ ژانویه (نماد سبز)، صعود قیمت مانتا شتاب بیشتری گرفت و روز بعد، از منطقه افقی بعدی هم خارج شد.

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

این روند صعودی امروز هم ادامه داشت و قیمت MANTA به بالاترین سطح تاریخی خود، یعنی ۳٫۳۳ دلار رسید.

در حال حاضر، MANTA در تلاش است تا به بالاتر از سطح ۱٫۶۱ فیبوناچی در ۳٫۱۸ دلار حرکت کند. اگر این رمزارز موفق شود، می‌تواند با یک رشد ۲۰ درصدی به مقاومت بعدی در ۳٫۸۰ دلار افزایش یابد.

علی‌رغم این پیش‌بینی صعودی برای مانتا، رد شدن از ناحیه ۳٫۱۸ دلار می‌تواند باعث افت ۱۶ درصدی قیمت به منطقه حمایتی ۲٫۶۵ دلار شود.

در این میان، لازم به ذکر است که SatoshiFlipper، معامله‌گر ارزهای دیجیتال، یک دیدگاه صعودی نسبت به این ارز دیجیتال دارد و معتقد است که قیمت MANTA به ۱۰ دلار خواهد رسید.

قیمت ارز دیجیتال PENDLE هم از آگوست ۲۰۲۳، در کنار یک خط روند حمایتی سهموی افزایش یافته است. حمایت این خط روند بارها تأیید شده که آخرین مورد آن، در ۸ ژانویه بود (نماد سبز). قیمت این ارز دیجیتال در نهایت امروز به بالاترین سطح تاریخی خود در ۲٫۴۷ دلار رسید.

در همین حال، متیو پاتس، تحلیلگر، خاطرنشان کرده که حجم معاملات روزانه PENDLE هم روز گذشته بیش از دو برابر شده است.

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

تحلیل قیمت ارزهای مانتا و پندل

شمارش امواج الیوت نشان می‌دهد که افزایش قیمت این رمزارز ادامه خواهد یافت. بر اساس محتمل‌ترین شمارش موج‌ها، قیمت PENDLE در پنجمین و آخرین موج از حرکت صعودی خود قرار دارد (خطوط سفید). بر این اساس، محتمل‌ترین هدف برای قیمت پندل، سطح ۳٫۴۵ دلار است که ۴۰ درصد بالاتر از قیمت فعلی است.

با وجود این پیش‌بینی صعودی، رد قیمت در مقاومت ۲٫۶۲ دلاری می‌تواند باعث افت ۳۰ درصدی آن تا حمایت ۱٫۸۰ دلاری شود.

beincrypto

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی