تحلیل قیمت ارز سلستیا در سال ۲۰۲۴

تحلیل قیمت ارز سلستیا در سال ۲۰۲۴

زمان مطالعه < 1 دقیقه

بر اساس اطلاعیه منتشرشده در تاریخ ۱۱ دسامبر، شبکه سلستیا (Celestia) در اوایل سال آینده با کیت توسعه زنجیره (CDK) پالیگان ادغام خواهد شد. در این مطلب به تحلیل قیمت ارز سلستیا در سال ۲۰۲۴ می پردازیم.

تحلیل قیمت ارز سلستیا در سال ۲۰۲۴

در نتیجه این ادغام، یک «مؤلفه با قابلیت اتصال آسان» برای شبکه‌های مبتنی بر پالیگان فراهم خواهد شد تا از سلستیا برای در دسترس بودن داده‌ها استفاده کنند.

در این اطلاعیه ادعا شده که اگر شبکه‌ها به جای اتریوم، داده‌های فشرده‌شده تراکنش را در سلستیا ذخیره کنند، کارمزد تراکنش‌ها می‌تواند بیش از ۱۰۰ برابر کاهش یابد. ادغام سلستیا با کیت پالیگان در اوایل سال ۲۰۲۴ این انتخاب را ساده‌تر کرده و این گزینه را در خود نرم افزار CDK فراهم خواهد کرد.

نرم افزار CDK پالیگان به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا شبکه‌های بلاکچین جدیدی را ایجاد کنند که بخشی از اکوسیستم گسترده‌تر پالیگان خواهند بود. این نرم افزار در حال حاضر توسط OKX، Astar، Canto، Gnosis Pay، Palm و IDEX، استفاده می‌شود.

پروتکل سلستیا و توکن TIA آن در ماه اکتبر راه‌اندازی شد. کاهش هزینه‌ها برای شبکه‌های لایه دومی مانند پالیگان، یکی از اهداف اصلی این پروتکل بود. در این میان، داده‌های بازار نشان می‌دهند که توکن TIA بیش از ۴۶۰ درصد از پایین‌‌ترین قیمت خود در اواخر اکتبر، در محدوده ۲ دلار، افزایش یافته است.

رمزارز سلستیا روز گذشته و علی‌رغم رکود بازار گسترده‌تر کریپتو، رکورد جدیدی را در محدوده ۱۳ دلار به ثبت رساند که نشان می‌دهد TIA به یکی از رمزارزهای مورد علاقه فعالان بازار تبدیل شده است.

با فرض اینکه رکود اخیر بازار کریپتو کوتاه‌مدت است و خوش‌بینی پیرامون پروژه سلستیا بالاست، انتظار می‌رود که قیمت TIA بتواند به روند افزایشی خود ادامه دهد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی