تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

با بسته شدن کندل هفتگی بیت کوین در ۲۴ دسامبر، این ارز دیجیتال همچنان در محدوده معاملاتی سفت و سخت خود باقی مانده و همچنان مقاومت کلیدی ۴۵ هزار دلار را در پیش روی خود دارد. در این پست به تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی ۱۴۰۲

داده‌های بازار نشان می‌دهند که جفت ارز معاملاتی BTC/USD در آخر هفته گذشته، به روند جانبی خود ادامه داد. با این حال، معامله‌گر و تحلیلگر معروف، Credible Crypto، معتقد است که بیت کوین کاملاً آماده است تا به سطوح بالاتر برسد. این تحلیلگر در توییت اخیر خود استدلال کرد که معاملات جانبی اخیر نشانه انباشت است. او نوشت، واقعاً بهتر از این نمی‌شود. انباشت نهایی در این سطوح، قبل از صعود به سمت ۵۰ هزار دلار در حال انجام است.
او افزود که بازنشانی شاخص‌های بازار نیز یکی از مؤلفه‌های کلیدی مورد نیاز برای تداوم روند صعودی است: «قیمت در محدوده انباشت قرار دارد، سود باز (OI) کل به پایین‌ترین سطح محلی رسیده (بسیار سالم)، خریداران اسپات کوین بیس کار خود را انجام می‌دهند و فاندینگ ریت تقریباً به طور کامل بازنشانی شده است. کاملاً برای مرحله بعدی آماده شده‌ایم.»

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی

در همین حال، داده‌های دفتر سفارش برای جفت ارز BTC/USDT در بایننس، سطح مقاومت کلیدی در پیش روی این ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. همان‌طور که توسط پلتفرم Material Indicators گزارش شده، این مقاومت در نزدیکی سطح ۴۵ هزار دلار قرار دارد که برای عبور از آن، تقریباً به ۹۲ میلیون دلار نقدینگی نیاز است.

به گفته کیث آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators، فعالیت معاملاتی در تعطیلات ممکن است برای گاوها کافی نباشد. با این حال، در صورت تخصیص مجدد نقدینگی، این مقاومت ممکن است کاهش یابد.

به این ترتیب، با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۳، بیت کوین عملکرد نسبتاً متوسطی در ماه دسامبر داشته است. داده‌های منبع آماری CoinGlass نشان می‌دهند که سود ماهانه این ارز دیجیتال تا تاریخ ۲۳ دسامبر در حدود ۱۶ درصد بوده است. در همین حال، عملکرد فصلی بیت کوین با ۶۲ درصد رشد، قابل‌توجه‌تر است که بهترین عملکرد بیت ‌کوین از سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود.

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی

تحلیل قیمت بیت کوین ۴ دی

cointelegraph

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی