تحلیل قیمت سولانا ۱ دی

تحلیل قیمت سولانا ۱ دی

زمان مطالعه < 1 دقیقه

رالی افزایشی بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد و در این میان، برخی از رمزارزها عملکرد قابل‌توجه‌تری دارند. یکی از این رمزارزها سولانا (SOL) است که قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۶ درصد افزایش یافته و به نزدیکی ۹۹ دلار رسیده است. در این پست به تحلیل قیمت سولانا ۱ دی می پردازیم.

خرید و فروش آنی سولانا

تحلیل قیمت سولانا ۱ دی

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار سولانا هم به بیش از ۴۲ میلیارد دلار افزایش یافته و به این ترتیب، سولانا توانسته با پشت سر گذاشتن بایننس کوین (BNB)، به سومین رمزارز بزرگ بازار (به استثنای استیبل کوین‌ها) تبدیل شود.

تعداد کاربران فعال روزانه در بخش دیفای سولانا نیز اخیرا در حال افزایش بوده و از ۱۴ دسامبر به بعد از سطح ۲۰۰ هزار فراتر رفته است. از طرفی، حجم فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هم در بلاکچین سولانا رونق گرفته و اتریوم را پشت سر گذاشته است.

شایان ذکر است که افزایش سریع قیمت SOL در این اواخر ممکن است اثر FOMO (ترس از دست دادن فرصت) را ایجاد کرده باشد. به عبارت دیگر، برخی از سرمایه‌گذاران ممکن است اسیر افزایش ارزش‌گذاری شوند و بدون انجام بررسی‌های لازم، نسبت به خرید اقدام کنند.

به گزارش Santiment، سولانا از نظر حجم فعالیت‌های اجتماعی در صدر قرار دارد، به این معنی که افراد، آن را در حال حاضر بسیار جذاب می‌دانند.

در این میان، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که سولانا برای افزایش بیشتر قیمت در آینده نزدیک آماده است و برخی، هدف ۳۰۰ دلار و حتی، ۱،۰۰۰ دلار را برای آن پیش‌بینی می‌کنند.

cryptopotato

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی