یک نهنگ کل دارایی خود را که شامل 972.84 میلیارد توکن PEPE می باشد، فروخته است. آیا قیمت ارز پپه به صفر می رسد یا این روند نزولی ناشی از سقوط بازار ارزهای دیجیتال است؟ در این پست به تحلیل قیمت پپه ۲۵ خرداد می پردازیم.

تحلیل قیمت پپه ۲۵ خرداد

پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای، Lookonchain تراکنش نهنگ دیگری را در مورد میم کوین PEPE گزارش کرده است. با ایجاد حدس و گمان در مورد معاملات بالقوه، یک نهنگ کل دارایی خود را که 972.84 میلیارد توکن پپه است فروخته است. علاوه بر این، ارزش توکن طی هفته گذشته کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است.

دامپ توکن پپه توسط نهنگ های این رمز ارز

به گفته Lookonchain، آدرس 0x1497 اخیراً کل دارایی خود را با 972.84 میلیارد توکن PEPE فروخته است. این فروش با 514 اتریوم معادل تقریباً 848000 دلار انجام شد. قیمت فروش 0.0000008718 دلار به ازای هر توکن ثبت شد. این معامله برخی از افراد را به این سوال واداشته است که آیا فروشنده ممکن است از اعضای اصلی پروژه باشد یا خیر؟ احتمال صفر شدن ارز پپه چقدر است؟

تحقیقات بیشتر نشان می‌دهد که آدرس فوق‌الذکر 0.58 اتریوم از FixedFloat دریافت کرده و به سرعت از بخشی از آن، تقریباً 0.027 ETH (معادل 58 دلار) برای خرید 2.27 تریلیون توکن PEPE استفاده کرده است. قابل ذکر است که این تراکنش تنها در عرض 10 دقیقه از شروع معاملات ارز پپه رخ داده است.

تحلیل قیمت پپه ۲۵ خرداد
تحلیل قیمت پپه ۲۵ خرداد

صفحه خبری کوین گیپ یک اتفاق را از پنج روز پیش گزارش داد که یک نهنگ در هنگام معامله ارز پپه متحمل ضرر قابل توجهی شد. این نهنگ 468.5 میلیارد توکن PEPE را به قیمت 109 اتریوم (تقریباً 190000 دلار) و 237.5 هزار USDT فروخت. این معامله منجر به ضرر 52 درصدی برای نهنگ شد.

احتمال صفر شدن ارز پپه و چشم انداز نزولی این میم کوین

قیمت ارز دیجیتال پپه در اواخر آوریل به طور پیوسته افزایش یافت و در 5 مه، زمانی که در بایننس لیست شد، به شدت افزایش یافت. بدین ترتیب بسیاری از سرمایه گذاران به امید یک دلاری شدن ارز پپه در این پروزه سرمایه گذاری کردند.

اما عملکرد اخیر نهنگ ها، احساسات نزولی پیرامون ارز دیجیتال پپه را تشدید کرده است. فروش با حجم بالا توسط نهنگ ها فشار نزولی بر ارزش توکن را تشدید کرده است. تاثیر فروش نهنگ ها بر قیمت PEPE در تحرکات اخیر بازار مشهود بوده است. چرا که پس از فروش، ارزش پپه به کاهش خود ادامه داده است که منعکس کننده احساسات منفی پیرامون توکن است.

طی هفته گذشته، رمز ارز پپه کاهش قابل توجهی در ارزش داشته است. قیمت توکن در یک ساعت گذشته 1.12 درصد، در 24 ساعت گذشته 5.48 درصد و در بازه زمانی هفت روزه 17.06 درصد کاهش یافته است. این تغییرات قیمت نشان دهنده یک روند نزولی برای ارز پپه است و ممکن است نشان دهنده احساسات گسترده تر بازار باشد.

تحلیل ارز پپه و بررسی سطوح حمایت و مقاومت آن

مانند اکثر ارزهای دیجیتال اصلی، قیمت ارز پپه روند اصلاحی خود را در بحبوحه افزایش فشار فروش در قیمت ارزهای دیجیتال طولانی تر می کند. ادامه روند نزولی، سقف و کف های پایین تر جدید را تشکیل داد که نشان‌دهنده یک روند نزولی ثابت است. کاهش قیمت اخیراً یک حمایت محلی دیگر به ارزش 0.00000096 دلار را شکست و نشان می دهد که این میم کوین برای سقوط بیشتر آماده است.

با تحلیل ارز پپه دریافتیم که فشار فروش 10 ژوئن، شکست قاطعی را به زیر سطح حمایت 0.000000963 دلار داد. در زمان انتشار این میم کوین با قیمت 0.0000008444 دلار معامله می شود و همچنان در زیر حمایت شکسته شده در تلاش برای به دست آوردن مقاومت مناسب است.

این شکست قیمت ها را برای کاهش بالقوه 9٪ تعیین کرد و به حمایت چند ماهه 0.000000842 دلار رسید. در 10 ژوئن، ارز PEPE در حمایت 0.000000842 دلار حمایت شد و سایه کندل نشان می دهد که خریداران با خرید ارز پپه به طور فعال از این سطح حمایتی دفاع می کنند.

اگر سکه بتواند بالاتر از سطح حمایت فوق‌الذکر حفظ شود، یک معکوس بالقوه به خریداران کمک می‌کند تا روند پیش رو را به چالش بکشند، این مقاومت نزولی طی سه هفته گذشته یک نزول مداوم در قیمت PEPE داشته است.

تا زمانی که این خط روند دست نخورده باقی بماند، PEPE ممکن است یک سقوط تهاجمی را تجربه کند.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

آیا ارز پپه به بالاتر از قیمت 0.000001 دلار می رسد؟

طی سه هفته گذشته، قیمت PEPE شاهد تغییرات متعددی از خط روند نزولی بود. بنابراین، خریداران بالقوه ای که منتظر فرصت ورود هستند، باید منتظر یک شکست بالای خط روند پیش رو باشند. بنابراین، این یک نشانه اولیه از معکوس شدن روند خواهد بود و می تواند قیمت PEPE را به 0.0000016 دلار بازگرداند.

امتیاز 4.1/5 - از 9 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید