تحلیل قیمت کاردانو ۲۳ آذر

تحلیل قیمت کاردانو ۲۳ آذر پس از بازگشت نهنگ‌ها به بازار

زمان مطالعه 2 دقیقه

فدرال رزرو ایالات متحده در نشست پولی اخیر خود، نرخ بهره را ثابت نگه داشت. در طی این نشست، بانک مرکزی آمریکا همچنین به سه کاهش احتمالی نرخ بهره در سال ۲۰۲۴ اشاره کرد. دراین پست به تحلیل قیمت کاردانو ۲۳ آذر می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت کاردانو ۲۳ آذر

بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه کاردانو (ADA)، افزایش شدیدی را تجربه کردند. اکنون قیمت کاردانو که با رشد ۱۸ درصدی همراه شده، به فهرست علاقه‌مندی نهنگ‌ها پیوسته و به اهداف قیمتی ۰.۷۳۷ و ۰.۸۷ چشم دوخته است.

کاردانو به طور قابل‌توجهی عملکرد بهتری از بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر داشته و در هفته و ماه جاری به ترتیب ۴۷ و ۶۵ درصد رشد کرده است. در حال حاضر، ADA با قیمت ۰.۶۶ دلار معامله می‌شود و ارزش بازاری معادل ۲۳.۱ میلیارد دلار دارد.

در همین حال، نهنگ‌ها به طور قابل توجهی فعالیت خود را در بلاکچین کاردانو افزایش داده‌اند و طبق گزارش IntoTheBlock، در عرض ۲۴ ساعت تراکنش‌های بزرگ که ارزش هر کدام حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار بوده، به بیش از ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است.

افزایش فعالیت نهنگ‌ها به طور قابل توجهی حجم کلی معاملات کاردانو را از ۱۷.۹۶ به ۱۹.۴۷ میلیارد دلار افزایش داده است.

پس از افت اخیر به ۰.۵۵ دلار در اوایل هفته، کاردانو موفق شد تا فشار فروش را کنار بزند و شکست قیمتی قاطعی را به بالای خط روند مقاومتی تجربه کند.

در صورت همسویی شرایط بازار با الگوها، این شکست قیمتی احتمالاً سطوح کلیدی را در ۰.۷۳۷ دلار و ۰.۸۷ دلار هدف قرار می‌دهد، که نشان‌دهنده رشد ۳۵ درصدی برای کاردانو است.

علاوه بر این، پس از عبور کاردانو از مرز ۰.۵۰ دلار، حجم معاملات کاردانو افزایش قابل توجهی داشته است. بر اساس داده‌های DefiLlama، حجم معاملات کاردانو در صرافی‌های غیرمتمرکز افزایش قابل ‌توجه ۱۴۰ درصدی را در بازه هفتگی تجربه کرد و در طول ۲۴ ساعت در ۹ دسامبر به ۵۰ میلیون دلار رسید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی