کاسپا (KAS) با عملکرد چشمگیر خود در روزهای گذشته، توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرده است. در این پست به تحلیل قیمت کاسپا (KAS) ۲۸ آبان می پردازیم.

تحلیل قیمت کاسپا (KAS) ۲۸ آبان

حال، داده‌های بازار نشان می‌دهند که رشد قیمتی این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته هم ادامه داشته و کاسپا موفق به ثبت رکورد تاریخی جدیدی در ۰٫۱۴۷ دلار شده است.

اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت کاسپا کمی عقب‌نشینی کرده و به ۰٫۱۴۲ دلار برگشته است، اما در بازه روزانه، همچنان یک رشد قابل‌توجه ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد. رشد قیمتی این ارز دیجیتال در بازه زمانی هفتگی و ماهانه نیز به ترتیب به ۶۰ و ۲۱۰ درصد می‌رسد.

تحلیل قیمت کاسپا (KAS) ۲۸ آبان
تحلیل قیمت کاسپا (KAS) ۲۸ آبان

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار کاسپا هم نزدیک به ۱۲ درصد افزایش یافته و این ارز دیجیتال به جایگاه ۲۶ بازار صعود کرده است. علاوه بر این، کاسپا توانسته جایگاه رمزارز ترند بازار را هم کسب کند.
تحلیلگران تداوم روند صعودی کاسپا را به اطلاعیه جدید بایننس، مبنی بر لیست کردن قراردادهای دائمی KAS از تاریخ ۱۷ نوامبر نسبت می‌دهند، حرکتی که اغلب حس مشروعیت را به ارز دیجیتال مربوطه می‌بخشد و می‌تواند با افزایش حس اعتماد، باعث افزایش قیمت آن شود.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

پیش‌تر هم گزارش شد که لیست شدن کاسپا در صرافی بزرگ کره‌ای کوین وان (Coinone) و ادغام KAS در کیف پول وب صرافی OKX، از دیگر دلایل افزایش قیمت این ارز دیجیتال در روزهای اخیر هستند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید