توکن بون (BONE)، یکی از توکن‌های اصلی اکوسیستم شیبا اینو، از اواسط ژوئن افزایش قابل توجه بیش از 100 درصدی را تجربه کرده است. این افزایش قیمت به هیجان ناشی از راه‌اندازی شیباریوم، شبکه بلاکچین لایه دوم شیبا در آینده نزدیک نسبت داده می‌شود. در این پست به تقاطع طلایی در نمودار بون (BONE) شیبا می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تقاطع طلایی در نمودار بون (BONE) شیبا

قیمت BONE پس از رسیدن به اوج سالانه خود 2.1092 دلار در 21 فوریه، به کاهش ادامه داد تا در 10 ژوئن به پایین‌ترین سطح قیمت خود در 0.6650 دلار رسید. با این حال، این ارز دیجیتال بلافاصله برای بازپس گیری سودهای از دست رفته، یک رالی بازگشت را مهندسی کرد. پس از انتشار خبر راه‌اندازی شیباریوم در ماه آگوست در کنفرانسی در کانادا، قیمت BONE در 3 جولای از مرز 1 دلار هم عبور کرد.

بر اساس آخرین داده‌ها، BONE در حال حاضر در محدوده 1.42 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش 110 درصدی نسبت به پایین‌ترین سطح قیمتی خود در 12 ژوئن است.

این ارز دیجیتال در اواخر ژوئن افزایش قیمت را تجربه کرد و از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه (EMAs) در 6 جولای عبور کرد. وضعیت فعلی نشان‌دهنده چشم‌انداز صعودی برای این دارایی در کوتاه مدت و بلند مدت است.

شکل‌گیری یک “صلیب طلایی” در نمودار BONE در تایم فریم روزانه نیز یک سیگنال صعودی در نظر گرفته می‌شود. زمانی که میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 200 روزه عبور کند، شاهد تشکیل این الگو خواهیم بود. در سال گذشته نیز این الگو دو بار در نمودار قیمتی BONE تشکیل شده بود که منجر به افزایش 285 درصدی و 136 درصدی قیمت این ارز دیجیتال شد.

تقاطع طلایی در نمودار بون (BONE) شیبا
تقاطع طلایی در نمودار بون (BONE) شیبا

با این حال، BONE اکنون با دو ناحیه مقاومتی فیبوناچی مهم روبرو است، ابتدا در 1.49 دلار و سپس در 1.6870 دلار. به همین دلیل، قبل از اینکه قیمت 2 دلار را هدف قرار دهد، غلبه بر این سطوح مقاومت برای رشد بیشتر ضروری است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید