توکن NFT آدیداس

توکن NFT آدیداس | اولین مجموعه توکن آدیداس رتبه دوم فروش در بازار اوپن سی را کسب کرد

زمان مطالعه 2 دقیقه

در اولین آخر هفته پس از انتشار اولین NFT از پروژه “Into the Metaverse” آدیداس، 11391 اتر (ETH) به ارزش بیش از 43 میلیون دلار در بازار اوپن سی تولید کرد. این مجموعه با رتبه بندی بر اساس حجم معاملات، رتبه دوم را در OpeanSea پس از کلکسیون RTFKT’s Clone X و Takashi Murakami کسب کرده است. در این مقاله به بررسی توکن NFT آدیداس می پردازیم.

توکن NFT آدیداس 

با همکاری Bored Ape Yacht Club، PUNKS Comic و gmoney، آدیداس اورجینال یک دارایی دیجیتالی را ایجاد کرد و 30000 نسخه از همان کالا را در 17 دسامبر برای فروش قرار داد. تقریباً 20000 نسخه از این توکن های غیر مثلی فاز 1 تاکنون فروخته شده است.

به گفته این شرکت، 15.5 میلیون دلار در طول ساخت Early Access ساخته شد که به دلیل مشکلات فنی مجبور به توقف و راه اندازی مجدد پس از چند ساعت شد.

این NFT یک کالای کلکسیونی نیست، بلکه یک نشانه دسترسی است که به مالک خود دسترسی انحصاری به پوشیدنی های مجازی در متاورس بازی سندباکس و امکان بازخرید محصولات فیزیکی مربوطه را در سال 2022 می دهد.

صاحبان NFT همچنین می‌توانند نسخه فیزیکی PUNKS Comic Issue 2: X Marks the Drop را دریافت کنند، داستانی گرافیکی درباره همه شخصیت‌های مجموعه. این کمیک همچنین به صورت جداگانه برای خرید در پروفایل بازار اوپن سی بحش PUNKS Comic موجود است. طبق گزارش‌ها، تیم توسعه‌دهنده PUNKS Comic Pixel Vault بخشی از درآمد حاصل از فروش در این بازار را برداشت کرده و آن را به خزانه انجمن PUNKS برگرداند.

آدیداس پس از توئیت در مورد همکاری با کوین بیس و نمایش زمین سندباکس خود، با موفقیت دراپ انحصاری NFT، کفش های ورزشی خود را در متاورس قرار داد. رقیب آدیداس، نایک همچنین ردپای دیجیتالی خود را با همکاری با برند کفش‌های کتانی و کلکسیونی مجازی RTFKT که برترین مجموعه پرطرفدار بازار اوپن سی در زمان انتشار بود، گسترش داده است.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه