توییتر، حساب کاربری ربات محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی “Explain This Bob” مرتبط با میم‌ کوین باب (BOB) را پس از اینکه ایلان ماسک ادعا کرد این یک “حساب رمزارزی کلاهبرداری” است، به حالت تعلیق درآورد. در این پست به توییت ایلان ماسک برای میم‌ کوین باب (BOB) می پردازیم.

توییت ایلان ماسک برای میم‌ کوین باب (BOB)

ماسک با انتشار توییتی در 18 ژوئن ادعا کرد که این حساب یک کلاهبرداری بوده است. ظاهراً این حساب بلافاصله پس از آن توییت، به حالت تعلیق درآمد.
طبق گزارش‌ها، حساب Explain This Bob قبل از تعلیق، بیش از 400 هزار دنبال‌کننده جمع کرده بود. این ربات توسط Prabhu Biswal از هند ساخته شده است و از مدل GPT-4 شرکت OpenAI برای درک و ارائه پاسخ به توییت‌های کسانی که حساب را تگ کرده‌اند، استفاده می‌کند.
این پروژه با میم کوین باب (BOB) مرتبط بود که در ماه آوریل راه‌اندازی شد. بر اساس داده‌های ارائه‌شده در پلتفرم CoinGecko، این تعلیق باعث شده که قیمت BOB بیش از 30 درصد کاهش یابد.

این تعلیق، تغییری در موضع قبلی ماسک نسبت به این ربات است که در پاسخ به یکی از توییت‌هایش در 20 آوریل منتشر کرده بود. آن توییت این بود: «باب را دوست دارم»؛ توییتی که در وب‌سایت این پروژه نیز به‌طور برجسته دیده می‌شود.
با این حال، توییتر اقدامی علیه حساب باب توکن انجام نداده است. تیم پروژه با طنز به خبر تعلیق پاسخ داد و میمی را منتشر کرد که ماسک را در حال نظارت بر “باب” پریشان در زندان نشان می‌دهد.
ناظران معتقدند که ماسک بر این عقیده است که Explain This Bob به عنوان یک تاکتیک بازاریابی برای افزایش قیمت BOB استفاده می‌شود.
از زمان تعلیق، هشتگ “FREEBOB” در بخش کریپتوی توییتر دست به دست می‌شود. اکثر ناظران عقیده دارند که BOB یک توکن کلاهبرداری نیست و تعلیق حساب ربات آن بی‌دلیل است؛ زیرا راه‌اندازی این توکن “عادلانه” بود، علاوه بر اینکه BOB “کاملاً غیرمتمرکز” با مکانیزم مالیات 0 درصد است. برخی نیز ادعا می‌کنند که این تیم قبل از عرضه باب توکن در ماه آوریل، هیچ توکن یا ایردراپی برای خود ارائه نکرده است.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید