قیمت ترا (LUNA)

ثبت رکورد تاریخی قیمت ترا (LUNA) | تصاحب جایگاه شیبا توسط ترا

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت توکن بومی شبکه ترا که با نماد LUNA در بازار شناخته می شود در یک هفته گذشته بیش از 60 درصد افزایش یافته است. LUNA، توکن بومی استیکینگ که زیربنای بلاک چین Terra است، اوایل امروز موفق به ثبت رکورد جدید 65.4 دلاری شده است. در این خبر به بررسی ثبت رکورد تاریخی قیمت ترا (LUNA) و تصاحب جایگاه شیبا توسط ترا می پردازیم.

ثبت رکورد تاریخی قیمت ترا (LUNA)

Terra یک استیبل کوین است که هدف آن کاهش نوسانات بومی ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین می‌باشد. برخی از استیبل کوین‌ها، مانند Tether، به ارزهای معمولی‌تر مانند دلار آمریکا متصل شده‌اند، از طریق پول نقد و معادل آن، برخلاف الگوریتم و رمز ذخیره مربوطه.

بر اساس داده های سایت تجزیه و تحلیل بازار، کوین مارکت کپ، این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش قیمت داشته است.

قیمت ترا (LUNA)

قیمت ترا (LUNA)

به دلیل پامپ قیمتی اخیر این توکن و فشار خرید ارز LUNA، ارزش بازار این توکن از 25 میلیارد دلار عبور کرده است و این باعث شده که توکن جایگاه شیبا اینو را در لیست قیمت ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار تصاحب کند.

Terra یک پلتفرم بلاک چین است که مجموعه ای از استیبل کوین های الگوریتمی متصل به ارزهای فیات مختلف را ارائه می دهد. عرضه الاستیک آن با کمک ویژگی انتشار/سوزاندن پروتکل با سطح تقاضا تنظیم می شود.

تحلیلگران علت اصلی رشد اخیر قیمت LUNA را رشد استیبل کوین ترا یو اس دی (UST) میدانند.

اعتبار سنج ها در این شبکه توکن های Luna را استیک می کنند تا تراکنش ها را تأیید کنند و در ازای آن پاداش دریافت نمایند. این توکن همچنین برای رأی گیری در مورد تصمیمات مختلف حاکمیتی استفاده می شود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط DeFi Llama، ترا با 12.84 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده، 4.69 درصد از سهم بازار قراردادهای هوشمند را در اختیار دارد.

در اواخر سپتامبر، Terra به روز رسانی مورد انتظار Columbus-5 خود را عرضه کرد که قابلیت همکاری با سایر بلاک چین ها را تضمین می کند.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه