آزمون‌های بین المللی  GRE، PET، ACCA، CFA و… انواع آزمون‌های بین المللی هستند که هر ساله در سراسر جهان برگزار می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای اهداف آموزشی خاصی هستند و به دانشگاه ها و دیگر مراکز ارائه می‌شوند. به طور مثال دوستانی که قصد دارند در خارج از کشور ادامه تحصیل بدهند، بایستی مدرک آیلتس یا تاقل دریافت نمایند. به این منظور باید در این آزمون‌ها ثبت نام نموده و شرکت کنند و پس از کسب نمره‌ی قابل قبول، مدرک خود را به دانشگاه یا مرکز آموزشی مورد نظر ارائه دهد. در ادامه با ما همراه شوید تا شما را با یکی دیگر از آزمون‌های بین المللی به نام SAT آشنا نمائیم و چگونگی ثبت نام آزمون SAT را برای شما عزیزان بیان کنیم.

آزمون SAT
آزمون SAT

آزمون SAT

آزمون SAT یا به عبارتی Scholastic Assesssment Test  ، نیز یکی از آزمون‌های ارزیابی تحصیلی است که برای ورود به مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه‌های معتبر سراسر دنیا باید سطح علمی دانش آموز از طریق این آزمون مورد بررسی و سنجش قرار گیرد.

به طور کلی این آزمون بین المللی به دو صورت برگزرار می‌شود که عبارتند از : آزمون General و آزمون Subject.

زمان شرکت در آزمون SAT برای ارزیابی تحصیلی

داوطلبان شرکت در این آزمون می‌بایست در سال آخر مقطع دبیرستان که همان سال یازدهم یا دوازدهم تحصیلشان می‌شود در آزمون SAT General شرکت کنند و پس از آن برای ورود به دانشگاه های برتر دنیا نیز نیازمندند که در آزمون SAT Subjectنیز شرکت کنند.

آزمون SAT
آزمون SAT

رشته های برگزارکننده آزمون SAT

آزمون SAT Subject در رشته‌های ادبیات انگلیسی، زیست شناسی، زبان های خارجی، ریاضیات و تاریخ آمریکا و جهان برگزار می‌شود.

نحوه‌ی ثبت نام در آزمون SAT

این آزمون نیز مانند برخی ازآزمون‌های بین المللی دیگر چند بار در سال برگزار می‌شود و دارای یک تاریخ اعتبار نیز می‌باشد. آزمون SAT، 6 بار در سال برگزار می‌شود و به مدت 5 سال اعتبار دارد. پس از گذشت 5 سال از دریافت نتایج آزمون، مدرک مربوطه دیگر مورد تائید نخواهد بود و داوطلب بایستی مجددا در آزمون شرکت نماید.  آزمون SAT در کشور ایران برگزار نمی شود، بنابراین متقاضیان می‌بایست به یکی از کشورهایی که آزمون در آن ها برگزار می‌شود سفر کنند.

پرداخت هزینه آزمون SAT

برای ثبت نام آزمون می‌بایست از طریق وب سایت collegeboard.org اقدام نمائید و مراحل ثبت نام آزمون را به طور کامل طی نمائید. البته ثبت نام در این آزمون نیز دارای هزینه‌ای می‌باشد که باید آن را پرداخت نمائید. پرداخت هزینه از طریق کارت‌های اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت و… می‌باشد.

عزیزان چنانچه برای ثبت نام در این آزمون، جهت پرداخت هزینه به هر دلیل با مشکل مواجه شده‌اید، اصلا نگران نباشید. اول پرداخت هزینه‌ی ثبت نام آزمون SAT را برای شما انجام خواهد داد.

پرداخت با ویزا و مستر

ثبت نام در آزمون SAT
ثبت نام در آزمون SAT

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

emoneyonlineservices و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت
master

با پیشرفت تکنولوژِی و ارتباطات، نحوه خرید کالا و پرداخت ها نیزپیشرفت بسزایی را داشته اند.اگر اهل خرید اینترنتی و بیشتر بخوانید

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

امتیاز 5/5 - از 4 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید