دو کوان (Do Kwon)، یکی از بنیانگذاران Terra، در مصاحبه اخیر خود با وال استریت ژورنال گفت: از فروپاشی پروژه “ویران” شده است. او امیدوار است که ده ها هزار سرمایه گذار که تحت تأثیر این سقوط قرار گرفته اند، بتوانند با خود کنار بیایند. در این پست به بررسی جدیدترین اخبار ترا می پردازیم.

جدیدترین اخبار ترا

کوان، که به خاطر توییت های کوبنده اش معروف است، اکنون می‌گوید از برخی چیزهایی که در گذشته گفته است پشیمان است. در عین حال، او مطمئن است که شرکت می تواند راهی برای یک اقدام ثانویه و موفق پیدا کند.

پست های مرتبط
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی

سقوط فعلی بازار رمزارزها، انواع شرکت های فعال در این حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد. صرافی رمزارزها نیز بیشتر بخوانید

مرحله دوم خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر
خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر

افرادی که قصد پرداخت برای بلیط بازی های FIFA را دارند بایستی در نظر داشته باشند که پرداخت بلیط‌ های بیشتر بخوانید

کوان بر این باور است که Luna 2.0، که در ماه گذشته ایجاد شده است، می‌تواند قویتر از پروژه اصلی شود. او ادعا می کند که بسیاری از توسعه دهندگان در حال آماده شدن برای راه اندازی برنامه های خود در زنجیره جدید هستند.

پس از معرفی امیدوارکننده، توکن جدید در حال حاضر 89.6 درصد از رکورد قبلی خود کاهش یافته است و در حال حاضر زیر 2 دلار معامله می شود. ترا که 60 میلیارد دلار سرمایه را از بین برد، منجر به ریزش شدید بازار شد و حجم عظیمی از نظارت ناظران مالی دنیا را به خود جلب کرده است.

ترافورم لبز، توسعه دهنده پشت بلاکچین شکست خورده نیز با مشکلات حقوقی زیادی مواجه است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، هفته گذشته یک شکایت دسته جمعی علیه این شرکت و حامیان آن تنظیم شد و شاکی آنها را به اظهارات گمراه کننده در مورد ارز دیجیتال متهم کرده است.

کوان که در اوج رالی لونا یک میلیاردر دلار نقد کرده بود، ادعا می کند که همه چیز را از دست داده است. با این حال، او اضافه می کند که چنین فقدان هنگفتی او را آزار نمی دهد، زیرا او سبک زندگی ساده ای دارد.

منبع: u.today

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید