حمله نهنگ ها به پپه

حمله نهنگ ها به پپه

زمان مطالعه 2 دقیقه

میم کوین پپه (PEPE) پس از سپری کردن یک دوره نزولی، افزایش مجدد در قیمت را نشان می‌دهد که مشابه رشد قبلی این میم کوین در ماه ژوئن، به طور بالقوه بیانگر تقاضای نهنگ‌ها است. در این پست به بررسی حمله نهنگ ها به پپه می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

حمله نهنگ ها به پپه

در حالی که این افزایش در میزان تقاضا فاقد همان مقدار تبلیغات است، اما شاهد شکل گرفتن حرکت صعودی در میزان تقاضا هستیم.

در حال حاضر، عرضه در گردش پپه نشان می‌دهد که دو دسته بزرگ از نهنگ‌ها در طی ۷ روز گذشته بر مقدار نقدینگی تأثیر گذاشته‌اند. بزرگ‌ترین دسته شامل آدرس‌هایی است که دارای بیش از ۱ میلیارد توکن پپه هستند (که با رنگ قرمز نشان داده شده) و نمایانگر ۹۶.۵۴ درصد از عرضه در گردش است.

حمله نهنگ ها به پپه

حمله نهنگ ها به پپه

دومین دسته شامل آدرس‌هایی است که بین ۱۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد توکن پپه را در اختیار دارند (که با رنگ سبز نشان داده شده) و نمایانگر ۲.۸۸ درصد از عرضه در گردش است.

با این حال، نقشه راه پپه ممکن است چشم‌انداز خوش‌بینانه‌تری را ارائه دهد. درست همان‌طور که شیبا (Shiba Inu) از یک میم کوین به یک توکن با کاربردهای مختلف تبدیل شد، پپه نیز قصد دارد مسیر مشابهی را دنبال کند. نقشه راه آن خبر از راه‌اندازی محصولات مختلفی در آینده می‌دهد؛ از جمله یک ابزار بررسی‌کننده راگ به نام “Pepescan”.

اجرای موفقیت‌آمیز این اهداف میزان اعتماد و پذیرش پپه را افزایش خواهد داد. توجه به این نکته ضروری است که همه پروژه‌های رمزارزی موفق نخواهند بود؛ بنابراین سرمایه‌گذاران باید نقشه راه و دستاوردهای پپه را از نزدیک زیر نظر داشته باشند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT