در اوایل این هفته، اعلام شد که اعضای مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT ارز دیجیتال خود یعنی ApeCoin را دریافت خواهند کرد. ApeCoin صریحاً به توکن‌های غیرقابل تعویض معروف گران‌ قیمت مرتبط است، و به شدت با Yuga Labs، شرکتی که مالکیت میمون‌های Bored را مدیریت می‌کند، درگیر است. اما یک کمپین بازاریابی به دقت هماهنگ شده برای جدا کردن ApeCoin از هر یک از شرکت‌های معمولی دردسرهای زیادی را متحمل شده است. در چند روز گذشته با انتشار اخبار لیست شدن توکن APE در صرافی بایننس، سرمایه گذاران آن سود های کلانی را به دست آوردند. برای خرید آنی ایپ کوین (ApeCoin) از لینک زیر ثبت سفارش نمایید:

خرید آنی ایپ کوین (ApeCoin)

خرید آنی ایپ کوین (ApeCoin)

ApeCoin یک توکن مبتنی بر اتریوم است که برای ابزار و حکومت پلتفرم خود طراحی شده است که در سال 2021 راه اندازی شد. در مجموع 1 بیلیون از ارز Ape وجود دارد که CoinMarketCap گزارش می دهد که حدود 28٪ در حال حاضر در گردش هستند. بسیاری از کل عرضه توکن‌ها به تدریج طی چند سال آینده واگذار خواهد شد.

برخلاف NFT ها، آنها «قابل تعویض» هستند، هر ارز ایپ کوین مانند بیت کوین (BTC) باید دقیقاً به اندازه هر ارز ApeCoin دیگری ارزش داشته باشد، و شما می توانید آنها را آزادانه در صرافی های متمرکز یا غیرمتمرکز خریداری کنید و بفروشید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

تقریباً هر صرافی متمرکزی در حوزه کریپتو، ارز ایپ کوین را بلافاصله پس از راه‌اندازی فهرست کرد. این به خودی خود یک دستاورد بود. پس از تنها یک روز معامله، توکن ApeCoin ارزش بازار تقریباً 2 بیلیون دلار داشت. یک APE در حال حاضر حدود 14 دلار ارزش دارد و مجموع عرضه توکن ها به یک بیلیون محدود شده است (که همه آنها در حال حاضر در گردش نیستند).

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

نام ارزApeCoin
نماد ارزAPE
آدرس قرارداد0x4d224452801aced8b2f0aebe155379bb5d594381
حداکثر عرضه1,000,000,000

ارز Ape یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) اتریوم ایمن می شود.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید