سایت Nexcess

خرید از سایت Nexcess | پرداخت سایت Nexcess

زمان مطالعه 13 دقیقه

سایت Nexcess اساساً برادر کوچک Liquid Web است که در میزبانی مدیریت شده WordPress، Magento و WooCommerce تخصص دارد.

دارای ویژگی های بسیار جالب، زیرساخت سرور نسبتا مناسب و پشتیبانی خوب است. چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، و اجرای یک تجارت آنلاین مبتنی بر وردپرس را راحت می کند. اگرچه هنوز میزبانی مشترک است و تا حدودی گران است. آیا آن را توصیه می کنم؟ خوب، شما باید به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید!

سایت Nexcess جانور جالبی است. زمانی شرکت خود را داشت، اکنون به نوعی شرکت تابعه است و خدماتی را ارائه می دهد که شرکت مادرش (Liquid Web) ارائه نمی دهد. Liquid Web سرورهای مجازی و فیزیکی را انجام می دهد. در بیشتر موارد، Nexcess میزبانی مشترک کلاسیک را با تأکید بر ساده و سریع نگه داشتن زیرساخت ها انجام می دهد.

در حالی که خدمات دیگری مانند میزبانی ابری انعطاف‌پذیر و میزبانی سازمانی دارد، پیشنهاد شاخص Nexcess میزبانی مدیریت شده برای WordPress، Magento و WooCommerce است. همچنین پشتیبانی از Drupal، Craft CMS، و ExpressionEngine خوب قدیمی وجود دارد.*

بنابراین اساساً همه چیز مربوط به انتشارات و فروشگاه های آنلاین است، با قیمت های نسبتاً مناسب. خوب، اگر سایت شما در حال کسب درآمد باشد منطقی هستند، زیرا این میزبانی خیلی ارزان نیست. بنابراین، آیا باید پول نقدی که به سختی به دست آورده اید را در هاست پریمیوم وردپرس صرف کنید؟

به همین دلیل است که من مخفیانه به آزمایش برنامه های وردپرس Nexcess پرداختم. در مجموع، همه چیز خیلی خوب پیش رفت، اگرچه مطمئناً هیچ میزبانی کامل نیست. برای دیدن اینکه آیا برنامه های وردپرس Nexcess برای شما مناسب هستند، ادامه دهید.

*صدای Obi Wan: ExpressionEngine. حالا این اسمی است که مدتهاست نشنیده ام.

سایت Nexcess همه چیز در مورد فناوری است

Nexcess تعداد زیادی ویژگی خاص وردپرس (مانند افزونه سازنده سایت BoldGrid در InMotion Hosting) ندارد، در عوض به زیرساخت سرور خود و تجربه عمدتاً وانیلی وردپرس متکی است. این چیز بدی نیست، به این ترتیب، فقط عاملی است که باید هنگام انتخاب خود در نظر داشته باشید.

در مجموع، من ویژگی هایی را که Nexcess دارد دوست دارم.

من برای ارزانترین طرح به نام Spark ثبت نام کردم. طرح Nexcess Spark از 1 وب سایت/دامنه، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 2 ترابایت پهنای باند پشتیبانی می کند. همه اینها نسبت به قیمت بسیار مناسب است، و بیش از منابع کافی برای راه اندازی و راه اندازی بیشتر وب سایت ها است.

تمام پلن های وردپرس همراه با:

یک CDN رایگان – از پیش پیکربندی شده در تمام برنامه های WordPress و WooCommerce

حساب های ایمیل نامحدود

گواهینامه های رایگان SSL

یک افزونه کش که به صورت خودکار در وردپرس نصب می شود

فشرده سازی خودکار تصویر و بارگذاری تنبل – می تواند عملکرد سایت را به شدت بهبود بخشد

اما اینها جالب ترین ویژگی هایی نیستند که از یک برنامه Nexcess دریافت می کنید. اینها هستند:

میزبانی از طریق و از طریق آن مدیریت می شود

سایت Nexcess این بخش از خدمات را بسیار جدی می گیرد. مطمئناً، پلاگین استاندارد (برای خدمات مدیریت شده) خودکار و به روز رسانی هسته وردپرس را دریافت می کنید که عالی است. اما هر زمان که نیاز داشته باشید از پشتیبانی تخصصی زیادی نیز برخوردار می شوید.

تمام پلن های وردپرس شامل یک مانیتور عملکرد افزونه خلاقانه و بسیار مفید است که تغییرات عملکرد سایت را پس از نصب افزونه های جدید یا پس از به روز رسانی موضوع سایت شما اندازه گیری می کند. سپس می توانید تأثیر همه تغییرات را در مانیتور عملکرد Nexcess که در داشبورد وردپرس تعبیه شده است، مشاهده کنید.

همچنین، همانطور که بازاریابی می گوید، تیم پشتیبانی شامل یک دسته از “کارشناسان وردپرس” است. ادامه دهید و از آنها در مورد سایت وردپرس خود سؤال کنید. اگر آن‌ها نمی‌دانند چگونه به شما پاسخ دهند یا مشکل را حل کنند، این وظیفه آنهاست که بفهمند.

برای افرادی که تازه وارد وب‌سایت‌ها می‌شوند، این نوع پشتیبانی برای یادگیری و رشد به‌عنوان یک وب‌مستر بسیار ارزشمند است.*

*یک اصطلاح قدیمی برای افرادی که وب سایت ها را اداره می کنند. عاشقشم.

پشتیبان گیری رایگان روزانه

بسیاری از هاست ها به هیچ وجه نسخه پشتیبان ارائه نمی دهند مگر اینکه هزینه آنها را پرداخت کنید. برخی دیگر به صورت هفتگی یا در برخی موارد ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کنند. اگر دائماً محتوای جدیدی را به سایت خود اضافه می کنید، هیچ یک از این راه حل ها قابل قبول نیستند.

سایت Nexcess روزانه پشتیبان گیری می کند که هر کدام به مدت 30 روز نگهداری می شوند. این بزرگ است. این بدان معنی است که شما هرگز بیش از 24 ساعت محتوا یا به روز رسانی را از دست نخواهید داد. این می تواند آزاردهنده باشد، اما چیزی نیست که با چند قهوه و چند موسیقی پاپ بی وقفه شاد در پس زمینه در حین کار، نتوانید از آن خلاص شوید.

من نمی توانم اغراق کنم که چقدر شگفت انگیز است که پشتیبان گیری روزانه گنجانده شود. این یکی از بزرگترین دلایل برای همراهی با Nexcess است. همیشه همه چیز را پشتیبان بگیرید و به نردوانا خواهید رسید، شاگردان من.

مقیاس بندی خودکار

اگر وب سایت شما به یکباره با هجوم زیادی از کاربران مواجه شود، منابع بیشتری به طور خودکار به مدت 24 ساعت به صورت رایگان به وب سایت شما اختصاص می یابد. این برای رویارویی با چیزهایی مانند “اثر ردیت” (که، واقعیت جالب، قبلا به عنوان “اثر دیگ” شناخته می‌شد، عالی است. جلب توجه بیشتر به سایت شما باعث تعلیق یا بسته شدن سایت شما نمی شود.

با این حال، اگر جریان ثابت ترافیک ادامه پیدا کند، و این یک حمله DDoS نیست، احتمالاً باید برنامه خود را برای مدیریت کاربران اضافی سایت ارتقا دهید. اما سلام، اگر از سایت معروف خود کسب درآمد می کنید، این کار درست است!

حساب های کاربری چندگانه

من فکر می کنم این یک ویژگی نادیده گرفته شده است. می توانید چندین حساب کاربری ایجاد کنید تا به افراد دیگر درجات مختلفی از دسترسی به حساب میزبانی خود را بدهید. این برای تیم‌ها، آژانس‌ها و هر موقعیت دیگری که ممکن است بخواهید بیش از یک نفر در وب‌سایت خود کار کنند بسیار عالی است.

من مدام تعجب می کنم که چرا این ویژگی را با میزبان های وب بیشتری نمی بینم. یا اگر آنجاست، چرا اینقدر پنهان است؟

راستش را بخواهید، سایت Nexcess نوار جدیدی را برای من از نظر ویژگی های ساده و واضح تعیین کرده است که … می دانید … چرا هیچ کس دیگری این کار را انجام نمی دهد؟

Nexcess دارای حداقل منحنی یادگیری است

به طور کلی، استفاده از سایت Nexcess چندان دشوار نیست، اما در دست گرفتن آن کمی وجود دارد. کل سرویس به نوعی به شما نیاز دارد که بدانید چه کاری انجام می دهید، از نظر میزبانی. اگر تا به حال یک وب سایت با میزبانی سنتی ساخته اید، به اندازه کافی سریع راه خود را پیدا خواهید کرد. اگر این کار را نکرده اید، خوب، خدماتی مانند Hostinger برای شروع بسیار آسان تر است.

با این حال، من نمی توانم برای این شرکت امتیازی قائل شوم. Nexcess به وضوح حرفه ای ها را در هر سطح هدف قرار می دهد، از بازاریابی گرفته تا قیمت گذاری و رابط کاربری. و اگر برای فهمیدن چیزها به کمک نیاز دارید، کارکنان پشتیبانی بسیار خوب هستند. (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد.)

تجربه من عمدتاً روان و سریع بود، با کمی شکایت، که ممکن است توضیح دهد که چرا این بررسی کوتاه‌تر از دیگران است.

این شرکت پنل مدیریت هاست خود را برای مدیریت حساب، صورتحساب و غیره شما دارد. داشبورد معمولی مفیدی دارد که به شما نشان می‌دهد چه اتفاقی در حساب شما می‌افتد، اگر چیزی باشد.

و سپس رابط کاربری مدیریت حساب میزبانی واقعی وجود دارد:

این سی پنل نیست، اما تمام گزینه هایی که نیاز دارید وجود دارد. خب، به هر حال اکثر آنها. فراتر از آن، شما فقط از وردپرس استفاده می کنید، درست است؟ این یک تجربه آشنا برای هزاران نفر در انتشارات است.

هر چند چند ویژگی جالب اضافی وجود دارد:

سایت های شابلون

سایت های استنسیل مانند قالب های بسیار پیچیده برای کل وب سایت ها هستند. به جز اینکه می توانید آنها را به راحتی در Nexcess مدیریت کنید. ایده این است: فرض کنید می‌خواهید مجموعه‌ای از سایت‌های تقریباً مشابه، با چارچوب تم وردپرس یکسان، پلاگین‌های مشابه، شاید حتی سبدهای خرید داخلی و غیره ایجاد کنید.

به جای اینکه هر بار وردپرس و همه آن افزونه ها را به صورت دستی نصب کنید، می توانید یک سایت را راه اندازی کنید، سپس آن را به عنوان «سایت شابلون» ذخیره کنید.

سپس، شما فقط یک وب سایت جدید از پنل میزبان خود ایجاد می کنید، استنسیل خود را انتخاب می کنید و رونق می گیرید! حدود نیمی از کار شما برای شما انجام می شود. اگر چندین پروژه شخصی را مدیریت کنید یا سایت‌های زیادی را ایجاد کنید که به روش‌های مشابهی برای مشتریان کار می‌کنند، عالی است.

یک شابلون برای سایت های رستوران، دیگری برای مشاغل باغبانی و غیره بسازید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

فروشگاه ساز

این یک افزونه پولی است که طیف بسیار مفیدی از ابزارهای تجارت الکترونیک را در اختیار شما قرار می دهد. این به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است، و با یک جادوگر سایت سازی و یک موضوع ممتاز برای شروع شما ارائه می شود.

این افزونه همچنین دارای ویژگی بازیابی سبد خرید رها شده است، بنابراین می‌توانید مشتریانی را که شروع کرده‌اند اما خرید را تمام نکرده‌اند، پیگیری کنید.

و، می‌توانید از مانیتور عملکرد فروش Nexcess برای تنظیم هشدارها در صورت کاهش فروش به نحوی که نمی‌توان آن را به روند خرید منظم نسبت داد، مانند صفحات با بارگذاری کند، استفاده کنید.

StoreBuilder توسط یک ضمانت بازگشت وجه 30 روزه جداگانه پشتیبانی می شود – بنابراین اگر به نتیجه نرسید، به آن گیر نمی دهید.

مهاجرت رایگان سایت

آیا سایت وردپرسی در جای دیگری میزبانی شده است؟ ای کاش در عوض در Nexcess بود؟ آیا واقعاً دوست ندارید سایت خود را به صورت دستی وارد کنید و هر تصویر و پیوند را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه کار می کنند؟ خب من هم اینطور نیستم

به همین دلیل Nexcess مهاجرت سایت را رایگان ارائه می دهد. این ویژگی در واقع در سراسر صنعت نسبتاً استاندارد می شود، اما مطمئناً زندگی را آسان تر می کند. و بنابراین، در اینجا ذکر می شود.

مرحله بندی با یک کلیک

آیا می خواهید چیزهای جدیدی را در وردپرس امتحان کنید اما نمی خواهید به طور تصادفی سایت موجود خود را خراب کنید؟ شما فقط یک کلیک تا ایجاد یک نسخه «مرحله‌ای» از سایت خود فاصله دارید، جایی که می‌توانید مطابق با دلخواه خود آزمایش کنید، یکسری محتوای جدید را به یکباره اضافه کنید و به طور کلی به هم ریخته باشید.

سپس، اگر تغییراتی که ایجاد کرده‌اید را دوست دارید، فقط یک کلیک دیگر طول می‌کشد تا همه این تغییرات در سایت موجود شما ادغام شود. سایت‌های استیجینگ همچنین برای دریافت بازخورد در مورد محتوای جدید، انتخاب‌های طراحی و ویژگی‌های سایت بدون نمایش آن‌ها در معرض عموم هستند.

فقط لینک سایت استیجینگ را برای دوستان/همکاران خود بفرستید و از بازخورد بی پایان خوشحال شوید.

Nexcess بد نیست … اما می تواند بهتر باشد

Nexcess یک میزبان مناسب برای تجارت جهانی است، با هشت مرکز داده در سراسر جهان و یک شبکه تحویل محتوا داخلی. سرورها NGINX را برای میزبانی واقعی اجرا می کنند، بنابراین در بخش نرم افزار کند نیستند. بنابراین، همه چیز به سخت افزار خلاصه می شود.

من تم تست مورد علاقه ام را روی نصب وردپرس نصب کردم و آزمایش کوچکی انجام دادم. این تم با همه زنگ‌ها و سوت‌های معمولی همراه است: نمایش اسلاید و انیمیشن‌ها، طرح‌بندی‌های فانتزی، و تصاویری که آنطور که باید بهینه‌سازی نشده‌اند. بله، این عمد است، زیرا اکثر وب سایت های مصرف کننده کاملاً بهینه نیستند.

من سعی می کنم شرایط دنیای واقعی را تا جایی که می توانم آزمایش کنم. (اینجا را کلیک کنید تا در مورد نحوه آزمایش میزبان های وب اینجا در Website Planet بخوانید.) هدف این است که صفحه را از یک سرور نسبتاً نزدیک در کمتر از 2 ثانیه بارگیری کنید. پس Nexcess چگونه کار کرد؟

نه خیلی بد. زمان بارگذاری کامل صفحه به طور متوسط 1.65 ثانیه بود، اگرچه تغییرات موقتی وجود داشت که در آن همه چیز بسیار کندتر پیش می رفت. Uptime یک میانگین 100٪ ثابت را حفظ کرد.

در مجموع، عملکرد مناسب و نیمه ثابت. من کمی بیشتر وارد اعداد می‌شوم، اما اگر ترجیح می‌دهید ببینید وقتی واقعاً مجبور شدم با شخصی صحبت کنم چه اتفاقی افتاد، در اینجا پیوندی به بخش پشتیبانی وجود دارد.

GTmetrix

این چیزی است که ما برای آزمایش زمان بارگذاری صفحه و کارایی کلی استفاده می کنیم.

صادقانه بگویم، اگر سرورها کمی پایدارتر بودند، خوشحالتر بودم. سریع ترین زمان لود کامل صفحه 1.1 ثانیه و بدترین زمان لود 2.8 ثانیه بود. گفتنی است، اکثر تست های من در محدوده 1.1s-1.5s بودند، بنابراین به طور کلی آنقدرها هم بد نیست.

این سقوط میزبانی مشترک است. نداشتن منابع اختصاصی مناسب برای سایت خود به این معنی است که شما تحت سلطه سایر سایت های روی سرور و ترافیکی هستید که آنها دریافت می کنند.

در اینجا بهترین نتیجه آزمایشی است که در طول دوره آزمایش به دست آوردیم:

UptimeRobot

UptimeRobot حداقل یک نرخ پینگ کاملاً ثابت را نشان می دهد، بنابراین در واقع اتصال به سرور مشکلی نیست. صد درصد آپتایم چشمگیر به نظر می رسد (و بیشتر هم همینطور است)، اما به خاطر داشته باشید که ما این آزمایش را برای ماه ها به طور مداوم انجام ندادیم.

بسیار عالی، به جز اتصال بد Nexcess به تلفن

تیم پشتیبانی به طور کلی برای تعامل با آنها عالی است. Nexcess این واقعیت را تبلیغ می کند که متخصصان وردپرس را برای تمام نیازهای شما آماده کرده است، و برای یک سرویس متمرکز بر وردپرس، این دقیقاً همان چیزی است که من دوست دارم بشنوم.

با این حال، مجبور شدم سیستم‌های پشتیبانی از مشتری را با سرعت بالا در نظر بگیرم، و نتایج متفاوتی دریافت کردم. من می خواهم واضح بگویم که افراد واقعی که با آنها تعامل داشتم عالی بودند. سیستم‌هایی که آنها باید با آن‌ها کار کنند، هر چند… این جایی بود که من به نتایج متفاوتی رسیدم.

منظور من را در زیر خواهید دید.

چت زنده

این خوب پیش رفت. زمانی که پرسیدم آیا می توانم یک سایت را بین مراکز داده جابجا کنم، در عرض چند دقیقه پاسخ دریافت کردم. اعتراف می کنم، آن روز خسته بودم و خودم را خیلی واضح بیان نکردم، اما نماینده به سرعت به سوال من پی برد و با یک لینک مفید پاسخ داد.

انگلیسی آنها کامل نبود، اما آنها کار را انجام دادند.

بلیط/ایمیل

من سرورهای نام را در هیچ یک از ایمیل‌های خوش‌آمدگویی دریافت نکردم، و مستندات دارای عبارت‌هایی بود که مرا به این فکر انداخت که آیا باید از سرورهای نام فهرست‌شده در آنجا استفاده کنم. بنابراین من یک بلیط باز کردم تا بپرسم از کدام سرور نام باید استفاده کنم.

من یک پاسخ کاملا کارآمد و آموزنده در نه دقیقه دریافت کردم. طبق معمول سیستم تیکت نیز به پشتیبانی ایمیل متصل است.

تلفن

تصمیم گرفتم کارشناسان وردپرس را آزمایش کنم، بنابراین با خط پشتیبانی آمریکایی تماس گرفتم. به نماینده گفتم که می‌خواهم یک سایت عضویت بسازم، و پرسیدم بهترین/ایمن‌ترین افزونه عضویت برای استفاده از چیست. او پاسخگو بود و آماده بود حداقل در گوگل جوابی برای من بدهد، اما افسوس که قرار نبود.

تماس بعد از چند دقیقه قطع شد، قبل از اینکه به سؤالم به طور کامل پاسخ داده شود. می گویم ایجنت مودب بود و تمام تلاشش را می کرد که کمک کند، اما مسائل فنی مانع شد. این ممکن است تقصیر اسکایپ باشد، اما ممکن است مشکلی برای آنها باشد.

دوباره تماس گرفت و قبل از اینکه بتوانم با کسی صحبت کنم، تماس قطع شد.

آه، هک من به این تعامل نیمی از نمره کامل می دهم. قبل از قطع تماس، مکالمه واقعاً خوب پیش می رفت. و این یک مکالمه بود، به جای اینکه کسی یک فیلمنامه یا هر چیز آزاردهنده ای مانند آن را دنبال کند.

قیمت های منصفانه برای خدمات مناسب، اما نه بیشتر از آن

همانطور که در ابتدا گفتم: Nexcess ارزان ترین گزینه نیست. با توجه به ویژگی‌هایی که ارائه می‌کند، قیمت‌ها مناسب هستند، حتی بسیار منصفانه. این به وضوح سرویسی است که قرار است از آن برای کسب درآمد استفاده کنید.

با این اوصاف، ترجیح می‌دهم این قیمت‌ها را برای یک VPS بپردازم و عملکرد پایدارتری داشته باشم… و سپس باید خودم همه چیز را پیکربندی و مدیریت کنم. همه چیز در مورد معاوضه است، درست است؟ اگر Nexcess برای شما مناسب به نظر می رسد، می توانید از طریق PayPal و اکثر کارت های اعتباری اصلی پرداخت کنید.

لغو و بازپرداخت

این می تواند بسیار بهتر باشد، اما… اگر با ارزان ترین طرح شروع کنید، می توانید یک آزمایش آزمایشی رایگان 14 روزه نیز دریافت کنید. این فقط در آن یک طرح در دسترس است، و اگر به طور تصادفی ثبت نام کنید و به جای ثبت نام اختصاصی برای نسخه آزمایشی رایگان پرداخت کنید، هیچ بازپرداختی برای شما وجود ندارد.

خوب، حدس بزنید من تصادفی چه کار کردم.

شما می توانید در هر زمان از طریق پنل مدیریت درخواست لغو کنید. من انجام دادم و همه چیز یکپارچه پیش رفت. با این حال، آن بازپرداخت را دریافت نکردم.

Nexcess چگونه با رقابت مطابقت دارد؟

Nexcess دارای ویژگی های بسیار جالب، زیرساخت سرور نسبتا مناسب و پشتیبانی خوب برای قیمت های برتر است. چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، و اجرای یک تجارت آنلاین مبتنی بر وردپرس را راحت می کند … اگر قبلاً می دانید چه کاری انجام می دهید و به مشکلات عملکرد میزبانی مشترک اهمیت نمی دهید.

این یک نوع میزبانی سطح متوسط است.

با این حال، اگر به دنبال تجربه ای ارزان تر برای مبتدیان هستید، هاستینگر گزینه بهتری است. اگر یک راه حل کامل سازمانی می خواهید، شرکت مادر Nexcess، Liquid Web، ارزش نگاه کردن را دارد.

سوالات متداول

آیا میزبانی مدیریت شده وردپرس بهتر از مدیریت نشده است؟

این بستگی به آنچه می خواهید دارد. می خواهید کنترل کامل بر روی داده های خود و حفظ حریم خصوصی بیشتر داشته باشید؟ سپس انجام همه کارها توسط خودتان بهتر است، با تنها معاوضه صرف زمان یا پول شما برای یک متخصص وردپرس. و سلام، وردپرس در هر صورت تقریباً می تواند این روزها خود را به روز کند.

در شرکتی مانند هاستینگر می‌توانید میزبانی بدون مدیریت را بسیار ارزان‌تر دریافت کنید. شاید از پولی که در دوره وردپرس صرفه جویی می کنید استفاده کنید.

مزیت میزبانی مدیریت شده وردپرس این است که می توانید سایت خود را راه اندازی کنید و آن را فراموش کنید. من وبلاگ را هرازگاهی برای سئو و برای حفظ ارتباط با کاربران شما به روز می کنم، اما به غیر از آن، شما در خانه آزاد هستید.

Nexcess برای آن مناسب است، اما اگر پول کافی دارید، Kinsta را بررسی می کنم، که بهترین هاست مدیریت شده وردپرس را دارد که تاکنون با آن مواجه شده ام.

Nexcess چه ابزارهای عملکردی برای وردپرس دارد؟

دو ویژگی بزرگ مرتبط با عملکرد وجود دارد … خوب، دو ویژگی برای وردپرس معنی دارند. اولین مورد یک سیستم کش داخلی است که مستقیماً در فناوری سرور Nexcess یکپارچه شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید و بخش‌هایی از وب‌سایت شما هم در بخش‌های خاص خود سرور و هم در رایانه کاربر ذخیره می‌شود (یا «کش» می‌شود تا سایت شما سریع‌تر بارگذاری شود.

همچنین یک شبکه تحویل محتوای داخلی (CDN) وجود دارد که اساساً کپی های سایت شما را در سراسر جهان ذخیره می کند، بنابراین کاربران بین المللی می توانند سایت را سریعتر بارگذاری کنند.

اگر می‌خواهید بدانید عملکرد Nexcess با سایر میزبان‌هایی که آزمایش کرده‌ایم چگونه است، حتماً فهرست بهترین ارائه‌دهندگان میزبانی وب ما را بررسی کنید.

آیا هنگام تمدید Nexcess هزینه بیشتری دارد؟

تا جایی که من می توانم بگویم، قیمت هر چه باشد ثابت می ماند. Nexcess مطمئناً به اندازه کافی هزینه می کند که افزایش قیمت های تجدید فقط حریص خواهد بود. با در نظر گرفتن همه چیز، من این رویکرد را ترجیح می دهم.

البته با پرداخت یک سال در هر زمان تخفیف دریافت می کنید. و سلام، اگر به دنبال تخفیف در Nexcess یا هر میزبان دیگری هستید، باید به صفحه کوپن میزبانی ما نگاهی بیندازید.

آیا Nexcess ضمانت زمان کار دارد؟

این یک مشکل است. Nexcess فقط وعده می دهد که 100٪ “ترانزیت به اینترنت” و 100٪ “برق بدون وقفه” داشته باشد. این بدان معنا نیست که وب سایت شما برای درصدی از زمان تضمین شده است. اگر صادقانه بگویم، این یک عبارت ابلهانه است.

گفتنی است، ما در آزمایش خود با مشکلات واقعی کمی روبرو بوده ایم. فقط بدانید که اگر وب سایت شما از کار بیفتد و مدتی خراب بماند، هیچ راه حل قانونی یا غرامتی ندارید. اگر سایت شما خراب می شود، و این یک مشکل نرم افزاری از هر نوعی است، بهترین چیزی که می توانید به آن امیدوار باشید این است که پشتیبانی فنی به شما در رفع آن کمک کند.

آیا استفاده از Nexcess آسان است؟

اکثرا بله. مثل همیشه، اگر از قبل کمی در مورد میزبانی وب می دانید، کمی کمک می کند، اما من نمی گویم که یادگیری سیستم سخت است. اطلاعات مفید در قالب یک نگاه ارائه شده است و تمام ابزارهایی که نیاز دارید در آنجا وجود دارد.

اگر به دنبال یک تجربه فوق العاده برای مبتدیان هستید، من دوباره Hostinger را توصیه می کنم.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه