قبل از اینکه بهترین ارائه دهندگان هاست warez را لیست کنیم، ابتدا باید منظورمان از warez را تعریف کنیم. خرید هاست warez را در اول پرداخت از سرویس های خارجی پرداخت کنید.

Warez چیست؟

Warez صرفاً به توزیع محتوا، نرم افزار یا برنامه های دارای حق چاپ اشاره دارد که نقض قوانین حق چاپ است. کلمه warez جمع ware مخفف نرم افزار کامپیوتری است. Warez برعکس نرم افزار رایگان است.

توزیع غیرمجاز مطالب warez از طریق مکان های مختلف در اینترنت وارد حوزه عمومی می‌شود. با The Scene شروع می‌شود، گروه های زیرزمینی که پروتکل های سختگیرانه ای را برای هر انتشار warez دنبال می‌کنند. پس از انتشار، خبر به سرعت پخش می‌شود و یک سلسله مراتب warez تشکیل می‌شود.

لینک های دانلود مستقیم معمولاً در سایت های تورنت و سایت هایی قرار می‌گیرند که از یک ارائه دهنده میزبانی با یک کلیک استفاده می‌کنند که اجازه می‌دهد مطالب warez ذخیره و سپس دانلود شود.

توزیع کنندگان اصلی warez معمولاً نسخه های اولیه را دریافت می‌کنند یا نسخه‌ای از نرم افزار موجود را خریداری می‌کنند و در نهایت راهی برای شکستن سیستم ثبت نام ایجاد شده توسط سازنده نرم افزار پیدا می‌کنند. همچنین حدس زده می‌شود که بیشتر The Scene از افرادی تشکیل شده است که با توزیع رسانه های اصلی سروکار دارند و در آن کار می‌کنند.

میزبانی برای Warez

هر وبسایتی که به کاربران خود اجازه دانلود warez را می‌دهد، ناگزیر یک اخطار حذف DMCA دریافت می‌کند. ضروری است که اگر تصمیم به راه اندازی یک وبسایت warez دارید، ارائه دهنده میزبانی warez را انتخاب کنید که امنیت را جدی می‌گیرد، خارج از کشور است و درخواست های DMCA را نادیده می‌گیرد.

به خاطر داشته باشید که بین پیوند warez و میزبانی warez تفاوت وجود دارد. پیوند Warez جایی است که شما یک وبسایت ایجاد می‌کنید که به ارائه پیوندهایی اشاره می‌کند که به محل فایل اشاره دارند، جایی که افراد دیگر می‌توانند نرم افزار را دانلود کنند، معمولاً به تورنت ها، انجمن ها و غیره.

از طرف دیگر میزبانی Warez به معنای ایجاد یک وبسایت است که امکان دانلود مستقیم محصول را فراهم می‌کند، که به معنای ذخیره فایل های warez در سرورهای میزبان است. یافتن میزبان های دریایی قابل اعتمادی که اجازه ذخیره سازی فایل warez را می‌دهند و ادعاهای کپی رایت سازنده محصول را نادیده می‌گیرند بسیار دشوارتر است.

استفاده از هاست ناشناس warez یک راه امن برای اشتراک گذاری مطالب کرک شده با اینترنت است. با در نظر گرفتن امنیت، ما لیستی از هفت ارائه دهنده برتر میزبانی وب warez را تهیه کردیم. برخی از این میزبان ها اجازه ذخیره سازی فایل warez را می‌دهند، در حالی که برخی دیگر فقط اجازه پیوند warez را می‌دهند.

خرید هاست warez: شماره 7 – KnownSRV.com

درباره KnownSRV.com:

KnownSRV در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد و دارای دفاتری در لندن، انگلستان و زاگرب، کرواسی است. آنها از مراکز داده فراساحلی در رومانی، لوکزامبورگ و هلند استفاده می‌کنند.

میزبانی Warez:

شما می‌توانید یکی از سه مکان سرور میزبانی خارج از کشور را که در بالا ذکر شد، با قیمت های اولیه ماهانه از 2.95 تا 14.95 دلار انتخاب کنید. آنها همچنین تخفیف های استثنایی طولانی مدت ارائه می‌دهند و دارای چندین ویژگی هستند. متأسفانه، آنها اجازه میزبانی warez یا پیوند در هیچ یک از برنامه های میزبانی مشترک را نمی‌دهند.

با این حال KnownSRV اجازه می‌دهد تا warez در برنامه های VPS خود پیوند دهد. این طرح ها نیز نسبتاً مقرون به صرفه هستند و قیمت های ماهانه آنها به شرح زیر است: 19.95 دلار، 29.95 دلار، 39.95 دلار و 59.95 دلار. تنها ارزش بلندمدت با قیمت های سالانه همراه است، و cPanel ۱۶ دلار در ماه هزینه دارد، اگرچه آنها جایگزین های رایگان را ارائه می‌دهند. فضای ذخیره سازی RAID10 SAS آنها مناسب است و 30 گیگابایت، 50 گیگابایت، 100 گیگابایت و 200 گیگابایت را می‌دهد. بهترین طرح ارزشمند KnownSRV، طرح VPS-V3 است که هزینه آن ماهیانه 39.95 دلار و سالانه 407.00 دلار است.

اظهارات پایانی:

KnownSRV از مکان های امن استفاده می‌کند، قیمت های مناسب و پشتیبانی فوری مشتری دارد. تنها نقطه ضعف آنها این است که آنها میزبانی warez را اجازه نمی‌دهند، اما پیوند warez مجاز است.

پست های مرتبط
معرفی سایت onlydomains | خرید دامین از سایت onlydomains | خرید از onlydomains
سایت onlydomains

اینترنت مملو از فرصت هایی است که می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و با دیگران بیشتر بخوانید

معرفی سایت SpectraIP | خرید از سایت SpectraIP | خرید هاست از سایت spectraip
سایت SpectraIP

هدف سایت SpectraIP ساخت آسان هاستینگ با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. در SpectraIP می توانید روی بهترین بیشتر بخوانید

خرید هاست warez : شماره 6 – HideMyHost.com

درباره HideMyHost.com:

HideMyHost در سال 2013 تأسیس شد، یک ارائه دهنده میزبان ناشناس نسبتاً جدید است و همه سرورهای خود را در هلند با دفتر خود در لوکزامبورگ نگهداری می‌کند. آنها دامنه ها، میزبانی مشترک، میزبانی VPS و سرورهای اختصاصی را ارائه می‌دهند.

میزبانی Warez:

HideMyHost اجازه پیوند warez و همچنین میزبانی warez را می‌دهد، و با قرار گرفتن در هلند و لوکزامبورگ، آنها هر گونه درخواست DMCA دریافتی را نادیده می‌گیرند. برنامه های آنها مناسب اما مقرون به صرفه است. هزینه ها به شرح زیر است: 1.99 یورو (2.25 دلار)، 3.99 یورو (4.50 دلار)، 6.99 یورو (7.80 دلار) و 10.99 یورو (12.35 دلار). مقدار فضای ذخیره سازی مجاز به ترتیب: 5 گیگابایت، 10 گیگابایت، 15 گیگابایت و 20 گیگابایت است. همچنین طرح حرفه ای آنها امکان دامنه های نامحدود را می‌دهد. اگر به فکر راه اندازی یک وبسایت مبتنی بر warez هستید، برنامه های VPS آنها نیز مقداری پول برای شما صرفه جویی می‌کند، با هزینه هایی که از 5.99 یورو (6.75 دلار) تا 26.99 یورو (26.99 دلار) در ماه متغیر است.

اظهارات پایانی:

واقعاً اطلاعات زیادی در مورد HideMyHost در وب وجود ندارد، اما اگر میزبان سرورهای حاوی محتوای warez هستید، عادلانه است که سطح مشخصی از ناشناس بودن را درخواست کنید. قیمت آنها منصفانه است و این میزبان مناسبی برای مبتدیانی است که وارد warez می‌شوند.

شماره 5 – ir-Hosting.com

درباره ir-Hosting.com

اطلاعات زیادی در مورد تاریخچه ir-Hosting وجود ندارد، اما آنها سرورهای خارج از ساحل واقع در هلند دارند و نظرات مثبت زیادی از مشتریان دارند. آنها اجازه میزبانی warez را می‌دهند، پیوند می‌دهند و همه اخطارهای DMCA را نادیده می‌گیرند. اگرچه به خاطر داشته باشید که آنها به هیچ وب سایت مربوط به بزرگسالان، هرزنامه یا فیشینگ روی سرورهای خود اجازه نمی‌دهند.

میزبانی ورز:

ir-Hosting.com فقط اجازه ذخیره سازی و پیوند warez را در برنامه های میزبانی وب RapidLeech خود می‌دهد. متأسفانه این فقط برای کاربران لینوکس است. قیمت های ماهانه: 7.00 دلار، 9.00 دلار، 11.00 دلار و 14 دلار، که ارزان‌ترین قیمت موجود نیست. فضای ذخیره دیسک مجاز برای هر طرح یکسان است: 5 گیگابایت. پهنای باند ماهانه از 50 گیگابایت تا 200 گیگابایت متغیر است، اگرچه شما می‌توانید پهنای باند ماهانه نامحدود را با 10 دلار اضافی در ماه خریداری کنید.

اظهارات پایانی:

همه انواع دامنه برای هر طرح RapidLeech فقط به 10 دامنه محدود می‌شود. وبسایت آنها خیلی جذاب نیست، اما اگر می‌خواهید چند سایت warez را همزمان ایجاد کنید، ir-Hosting گزینه فوق العاده ای است.

شماره 4 – HostPlay.com

درباره HostPlay.com:

HostPlay یک بازیکن قدیمی است. HostPlay در سال 2004 بر روی سرورهای SSD با مکان هایی در هلند، لوکزامبورگ، سوئد و روسیه اجرا می‌شود. آنها گزینه های پرداخت زیادی را ارائه می‌دهند، که آن را در بالاترین رتبه در این لیست قرار می‌دهد.

میزبانی Warez:

برنامه های میزبانی مشترک HostPlay اجازه میزبانی warez را نمی‌دهد، اما اجازه لینک دادن به warez را می‌دهد. قیمت ها از 14.40 دلار تا 36.00 دلار در ماه متغیر است که با فضای ذخیره سازی فراوان عرضه می‌شود که از 30 گیگابایت شروع می‌شود و تا 100 گیگابایت می‌رسد.

برای میزبانی warez باید از هاست VPS یا سرورهای اختصاصی آنها استفاده کنید. برنامه های VPS بسته به محل سرور از لینوکس و ویندوز پشتیبانی می‌کنند. برای VPS هلند، قیمت از 23.80 دلار با 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی اما تنها 1024 مگابایت رم شروع می‌شود. با 10 دلار اضافی در ماه می‌توانید تقریباً دو برابر فضای ذخیره سازی و سرعت، در 2048 مگابایت و 50 گیگابایت دریافت کنید. به نظر می‌رسد بهترین خرید بسته بندی ردیف دوم آنها با قیمت 32.80 دلار باشد.

اظهارات پایانی:

آنها گزینه های زیادی را برای کسانی که به دنبال مجموعه ای متنوع از مکان های سرور هستند ارائه می‌دهند، و فضای ذخیره سازی آنها جامد است و به طور منظم پیشنهادهای تبلیغاتی را اجرا می‌کنند.

خرید هاست warez : شماره 3 – RapidLeechHost.com

درباره RapidLeechHost.com:

RapidLeechHost.com متعلق به Estro Web Services LTD است و در دهلی، هند مستقر است. در سال 2009، این شرکت از BadiDuniya به RapidLeechHost به عنوان راهی برای ارائه میزبانی امن خارج از کشور و در عین حال متخصص در ارائه خدمات RapidLeech و SeedBox تبدیل شد. آنها ادعا می‌کنند که بیش از 250 سرور در سراسر جهان دارند، به ویژه در ایالات متحده، هلند و آلمان.

میزبانی Warez:

RapidLeechHost فقط اجازه می‌دهد warez در برنامه های دریایی خود با استفاده از سرورهای مستقر در هلند پیوند دهد. برای میزبانی محتوای warez در وبسایتتان، آنها از RapidLeech، Seedbox و یک بسته ترکیبی با استفاده از خدمات مختلف استفاده می‌کنند.

برنامه های میزبانی RapidLeech آنها، که با Rapid Leech از قبل نصب شده است، قیمتی بین 10.99 تا 19.99 دلار در ماه دارد. پهنای باند تبلیغ شده نامحدود است، با زمان آپلود 1 گیگابیت در ثانیه و فضای ذخیره سازی 12 تا 75 گیگابایت.

اگر به دنبال ذخیره مقدار زیادی warez هستید یا می‌خواهید یک وبسایت بزرگ مبتنی بر تورنت راه اندازی کنید، بسته ترکیبی RapidLeech و TorrentFlux آنها را بررسی کنید. این طرح به شما امکان می‌دهد پیوندهای تورنت را از راه دور از هر کجا اضافه کنید، مدیریت کنید و دانلود کنید. قیمت ها تقریباً مشابه برنامه های RapidLeech است که به ترتیب 12.99 دلار، 15.99 دلار، 18.99 دلار و 21.99 دلار با فضای ذخیره سازی دیسک 12 گیگابایت، 35 گیگابایت، 55 گیگابایت و 75 گیگابایت عرضه می‌شوند. متاسفانه تعداد تورنت های فعال مجاز به 3 و 5 محدود است.

برنامه های SeedBox آنها مقادیر رم اختصاصی از 2 گیگابایت تا 6 گیگابایت را مجاز می‌سازد، اما تعداد تورنت های فعال مجاز آنها در کل 1 گیگابیت در ثانیه است. قیمت طرح SeedBox در هر ماه 20.00 دلار، 25.00 دلار، 30.00 دلار و 40.00 دلار است.

اظهارات پایانی:

RapidLeechHost.com مجموعه ای از محصولات را ارائه می‌دهد که امکان میزبانی و پیوند warez را فراهم می‌کند. بسته ترکیبی آنها به شما امکان می‌دهد تا یک وبسایت مشتری Bittorent کامل را اجرا کنید، اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از دانلودهای همزمان را امکان پذیر می‌کند.

برنامه های LeechBox آنها تعداد بیشتری دانلود تورنت warez را امکان پذیر می‌کند، اما با قیمت ماهانه گران و بدون تخفیف طولانی مدت عرضه می‌شود. آنها همچنین اجازه می‌دهند warez در برنامه های میزبانی فراساحلی مستقر در هلند آنها را پیوند دهد، بنابراین گزینه های warez بیش از اندازه کافی با RapidLeechHost وجود دارد.

شماره 2 – WRZHost.com

درباره wrzHost.com:

WRZHost.com در سال 2006 تأسیس شد و سرورهای خود را در هلند و سوئیس مدیریت می‌کند. گرچه بیش از یک دهه است که خدمات ارائه می‌دهد، اما مکان دفتر خود را مشخص نمی کنند.

میزبانی Warez:

WrzHost در اجازه دادن به warez تخصص دارد و به عنوان یک پناهگاه امن برای افرادی عمل می‌کند که می‌خواهند پروژه های مربوط به warez را با ناشناس شروع کنند. آنها هاست اشتراکی، VPS لینوکس و سرورهای اختصاصی را ارائه می‌دهند.

قیمت طرح میزبانی مشترک آنها بسیار ارزان شروع می‌شود. با 2 دلار در ماه، شما 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 50 گیگابایت پهنای باند دریافت می‌کنید، اما تنها یک دامنه، که اگر قصد دارید یک سایت پیوند دهنده کوچک warez را راه اندازی کنید، انتخاب خوبی است. مابقی قیمت هاست مشترک آنها 8، 15 و 20 دلار در ماه هزینه دارد. با این قیمت ها 15 گیگابایت، 50 گیگابایت و 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می‌کنید. به نظر می‌رسد ارزش خرید، طرح بزرگ است که به پهنای باند ماهانه 500 گیگابایت مجهز شده و دامنه های نامحدودی را امکان پذیر می‌کند. برنامه های VPS WrzHost دارای قیمت های مناسب و مناسبی هستند که از 12 تا 45 دلار در ماه متغیر است، اگرچه رم و فضای ذخیره سازی زیادی را ارائه می‌دهند.

اظهارات پایانی:

WrzHost یک ارائه دهنده میزبانی عالی warez است که برنامه های میزبانی مشترک مقرون به صرفه، پشتیبانی قابل اعتماد و چندین مکان سرور را ارائه می‌دهد.

خرید هاست warez : شماره 1 – AbeloHost.com

درباره AbeloHost.com:

AbeloHost.com در سال 2012 درست خارج از آمستردام، هلند تشکیل شد. آنها با چندین مرکز داده در هلند همکاری می‌کنند. آنها DMCA را نادیده می‌گیرند و میزبانی warez و همچنین پیوند warez را مجاز می‌کنند.

میزبانی Warez:

برنامه های میزبانی معمولی AbeloHost فقط از 1 یورو (1.13 دلار) در ماه شروع می‌شود و فقط تا 8.49 یورو (9.50 دلار) اجرا می‌شود. پهنای باند از 35 گیگابایت تا نامحدود است، اما هر طرح میزبانی خارج از کشور با دامنه های نامحدود ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید سرعت هارد دیسک بالاتر و پهنای باند بیشتری داشته باشید، برنامه های میزبانی مشترک SSD Pro را بررسی کنید.

ساختار قیمت SSD Pro به شرح زیر است: 3.99 یورو (4.50 دلار)، 7.99 یورو (9.00 دلار)، 14.99 یورو (16.90 دلار) و 26.99 یورو (30.00 دلار). حافظه مجاز SSD ۱۰ گیگابایت، 20 گیگابایت، 40 گیگابایت و 80 گیگابایت است که با توجه به کیفیت سرورها و قیمت نسبی بسیار خوب است.

برنامه های SSD VPS Pro AbeloHost نیز خریدهایی با ارزش عالی هستند.

SSD VPS Pro همه بر روی پردازنده های Intel Xeon E5-2650 v2 با 15 گیگابایت، 25 گیگابایت، 50 گیگابایت، 120 گیگابایت و 240 گیگابایت حافظه RAID-10 SSD اجرا می‌شود. هزینه ها به ترتیب 9.99 یورو (11.06 دلار)، 15.99 یورو (17.70 دلار)، 25.99 یورو (28.77 دلار) و 58.99 یورو (65.30 دلار) است. اگر می‌خواهید تجارت Warez را جدی بگیرید و به فضای ذخیره سازی بزرگتر و سریع ترین سرعت پردازش نیاز دارید، یکی از این طرح ها را انتخاب کنید.

اظهارات پایانی:

AbeloHost یک راه حل میزبانی فراساحلی یکپارچه است که به هر کسی از سراسر جهان اجازه می‌دهد تا وبسایتی را راه اندازی کند که به محتوای warez پیوند داده یا میزبانی می‌کند. آنها ویژگی های زیادی را ارائه می‌دهند، سرورها را نزدیک و خصوصی نگه می‌دارند و یک تیم پشتیبانی عملی اختصاصی دارند تا در هر مرحله از فرآیند به شما کمک کنند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید