کتاب نقاشی واقعیت افزوده

خرید کتاب نقاشی واقعیت افزوده (AR) برای کودکان

زمان مطالعه 2 دقیقه

واقعیت افزوده (AR) ترکیب دنیای مجازی با دنیای واقعی می‌باشد که از دریافت داده از تصویر واقعی، می‌تواند یک خروجی دنیای مجازی را به آن بیافزاید. ما هر ساله شاهد آن هستیم که ابزار و روشهای آموزشی به واسطه فناوری دچار تحولات عظیم می‌شود. در این مقاله به خرید کتاب نقاشی واقعیت افزوده برای کودکان می‌پردازیم و در صورتی که والد کودک هستید یا آموزشگاه یا دبستانی را مدیریت می‌کنید، پیشنهاد می‌شود از فناوری‌های روز دنیا استفاده نمایید.

کتاب نقاشی واقعیت افزوده چیست؟

اهداف تولیدکنندگان واقعیت افزوده متفاوت است، برخی از تصاویر واقعیت افزوده برای بزرگسالان و آموزش‌های فنی استفاده می‌شوند و برخی برای آموزش کودکان تولید می‌شوند. به واسطه فناوری واقعیت افزوده و تلفن همراه، این امکان وجود دارد به نقاشی کودکان جان بخشید. بدان معنا که کودکان با رنگ آمیزی دلخواه خود روی طرح‌ها و نقاشی‌ها، می‌توانند حرکت نقاشی‌هایشان در در گوشی هوشمند مشاهده کنند یا نقاشی از صفحه کاغذی بیرون بیاید. نمونه جان بخشی به نقاشی را در فیلم زیر مشاهده می‌کنید.

از کجا می‌توان کتاب نقاشی واقعیت افزوده خرید؟

شرکت Quivervision به طور تخصصی در حوزه واقعیت افزوده نقاشی کودکان فعالیت دارد. بدین صورت که شما می‌توانید نقاشی‌های مختلف را از سایت خریداری کنید یا اختصاصی سفارش دهید و سپس پرینت بگیرید. پس از آن، اپلیکشن سایت را دانلود کرده و روی گوشی همراه خود نصب کنید. کافی است با اپلیکیشن، نقاشی را اسکن کرده تا بقیه رویداد‌ها را مشاهده نمایید. این سایت سه اپلیکیشن مختلف ارایه می‌دهد که بر اساس نوع نقاشی که خریداری می‌کنید قابل استفاده است. این سه اپلیکشن شامل موارد زیر است:

اپلیکیشن شماره ۱ (QuiverVision): برای طرح نقاشی به کار می‌رود که تصاویر جذاب و فانتزی مخصوص کودکان را دارد و کودکان با رنگ کردن آن نقاشی، می‌توانند متحرک شدن نقاشی را با همان رنگ مشاهده کنند.

اپلیکیشن شماره ۲ (Quiver Education): بیشتر برای نقاشی‌هایی به کار می‌رود که در دبستان جنبه‌های آموزشی دارد. برای نقاشی‌هایی به کار می‌رود که پس از رنگ آمیزی توسط دانش‌آموزان، اطلاعاتی هم در مورد هر یک از بخش‌ها تصویر علمی به دانش‌آموز می‌دهد.

خرید کتاب نقاشی واقعیت افزوده

 

اپلیکیشن شماره ۳ (Quiver Fashion): برای نقاشی‌هایی به کار می‌رود که کودکان یا دانش‌آموزان می‌توانند لباس شخصیت کارتونی را با سلیقه خود طراحی یا رنگ آمیزی کنند. سپس طراحی با کمک واقعیت افزوده از صفحه کاغذ خارج شود.

چطور هزینه چنین نقاشی‌هایی را بپردازیم؟

بخشی از نقاشی‌ها رایگان است و برخی نیازمند خرید به دلار می‌باشند یا اینکه به طور خاص محصولی را سفارش دهید. شما می‌توانید برای خرید کتاب نقاشی واقعیت افزوده ، از مجموعه اول پرداخت جهت پرداخت ارزی کمک بگیرید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT