مرورگر بریو (Brave) در ابتدا ایده ی اعطای پاداش های رمزارزی به کاربران مرورگر خود را مطرح کرد  و در اثر آن ، این مرورگر با افزایش تعداد کاربران خود مواجه شد، اما کاربران در حال حاضر می توانند قابلیت مشابهی را در تعدادی از مرورگرها از جمله گوگل کروم و بریو داشته باشند و از این طریق ، بیت کوین دریافت کنند. در این پست به بررسی دریافت بیت کوین رایگان از کروم می پردازیم.

دریافت بیت کوین رایگان از کروم

استارتاپ حوزه تکنولوژی تبلیغات ، اسلایس (Slice) اخیرا اعلام کرد که پرداخت‌های بیت‌کوین را به افزونه مرورگر خود اضافه کرده است. در نتیجه این امر، کاربران می توانند با مشاهده تبلیغات در حین وب گردی، رمزارز دریافت کنند. افزونه رایگان شرکت  اسلایس  بر روی مرورگرهایی همچون گوگل کروم، مایکروسافت اج، موزیلا فایرفاکس و حتی بریو کار می‌کند.

قابلیت جدید این افزونه بر پایه فناوری شرکت استارتاپ پرداخت بیت کوین ، Zebedee است و از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای ریز پرداخت ها استفاده می کند.

کاربران در حین وب گردی با تبلیغات اضافی در صفحات مرورگر مواجه می شوند که با مشاهده این تبلیغات ، امتیازاتی را به نام Slices   به دست می‌آورند که می‌توان آن‌ها را از طریق حساب کاربری Zebedee مبادله کرد.

پست های مرتبط
قیمت بیت کوین را نهنگ ها با انتقال 300 میلیون دلار جابجا کردند!
قیمت بیت کوین

می توان گفت در چندین روز گذشته برای بازار رمز ارزی، روزهای پر رونق ای بوده است. پس از مدت بیشتر بخوانید

چهار دلیل خرید بیت کوین، حتی به میزان کم درسال 2019!
بیت کوین

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش مواردی مانند بیت کوین و آلت کوین ها، این سوال به ذهن هر بیشتر بخوانید

دارینا اومانسکی(Darina Oumanski)، مدیر اجرایی شرکت اسلایس و یکی از بنیانگذاران این استارتاپ، در این باره عنوان کرد:

“امروزه، افرادی که وب گردی می‌کنند، حق دارند استانداردهای بالایی را   در ازای توجه خود دریافت کنند و این ارزش  بلافاصله در قالب پول واقعی به آنها ارائه می شود.”

سخنگوی شرکت Zebedee در گفتگو با رسانه رمزارزی Decrypt افزود که کاربران مرورگر بریو ، از این پس می‌توانند هم‌زمان پاداش های بیت‌کوین را از طریق Slices و رمزارز  اصلی این مرورگر ،بت (BAT) (BAT) را دریافت کنند.

منبع: UTODAY

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید