دلایل سقوط توکن اکسی اینفینیتی

دلایل سقوط توکن اکسی اینفینیتی

زمان مطالعه < 1 دقیقه

توکن بومی بازی محبوب اکسی اینفینیتی، با نماد اختصاری AXS، کاهش 99.54 درصدی از سقف تاریخی خود (ATH) که در بازار صعودی 2021 به ثبت رسانده بود، داشته است. در این پست به بررسی دلایل سقوط توکن اکسی اینفینیتی می پردازیم.

خرید و فروش آنی تتر

دلایل سقوط توکن اکسی اینفینیتی

این امر نشان‌دهنده عدم اعتماد به این توکن است. این کاهش شدید قیمت، سؤالاتی را در مورد سرنوشت اکسی در آینده بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

اکسی اینفینیتی موفقیت اولیه خود را مدیون این واقعیت بود که اولین پروژه‌ای بود که یک توکنومیک بازی را با موفقیت در یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین اجرا کرد.

اما از آن زمان تاکنون، صنعت بازی‌های بلاکچینی تکامل یافته و رقابت در این حوزه به شدت افزایش یافته است، که همین امر منجر به از دست دادن جایگاه اکسی اینفینیتی شده است.

بر اساس داده‌های پلتفرم DappRadar، اکسی اینفینیتی در حال حاضر در جایگاه دوازدهم در رتبه‌بندی بازی‌های بلاکچینی قرار دارد، اگرچه هنوز هم جایگاه دوم از نظر ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در قراردادهای هوشمند را دارد.

در همین حال، تعداد کاربران فعال در اکوسیستم اکسی اینفینیتی هم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. تعداد کاربران این اکوسیستم از بیش از 2.7 میلیون در ژانویه 2022 به 348،117 در ماه آگوست رسیده است.

این کاهش ممکن است به دلیل کاهش سودآوری در بازار خرسی باشد که این امر بر سودآوری شبکه و عملکرد کلی این اکوسیستم تأثیر می‌گذارد.

اکسی اینفینیتی در حال حاضر با قیمت 4.49 دلار در حال معامله شدن است. آخرین بار در ژوئن سال 2021، AXS این سطح قیمتی را تجربه کرده بود. با وجود این چالش‌ها، شکل گرفتن یک حرکت صعودی می‌تواند امید را به سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال برگرداند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی