بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ

دیدگاه مایکل ون‌ ده پوپه : بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ

زمان مطالعه 2 دقیقه

بیت کوین در حال حاضر در یک سطح قیمتی حیاتی قرار دارد و حول 30000 دلار در نوسان است. فعالان بازار مشتاقانه منتظر حرکت بزرگ بعدی بیت کوین هستند. در این پست بررسی میکنیم که آیا بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ قرار دارد ؟

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ

در همین راستا، مایکل ون‌ ده پوپه، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی می‌کند که اگر بیت‌ کوین بتواند سطح مقاومتی بحرانی در محدوده 30300 تا 30500 دلار را بشکند، انتظار می‌رود حرکت صعودی قابل توجهی رخ دهد و این ارز دیجیتال به طور احتمالی به مرز 31000 دلار بازگردد. این پیش‌بینی با خوش‌بینی سایر تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال همخوانی دارد. برای مثال، تحلیلگر رمزارزها، علی مارتینز هم چشم‌انداز مشابهی را ارائه کرده و یک سیگنال خرید را در نمودار 12 ساعته شناسایی کرده است.
با این حال، شایان ذکر است که بازار منتظر تایید مسیر صعودی پیش‌بینی‌شده است. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی 30210 دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افزایش اندک 0.67 درصدی در 24 ساعت گذشته و افزایش 0.52 درصدی نسبت به هفته قبل است.
بیت کوین در قیمت 29417 دلار، یک سطح حمایتی قابل‌توجه دارد که نشان‌دهنده علاقه قوی سرمایه‌گذاران برای خرید در این سطح است. از نظر تحلیل تکنیکال، بیت کوین در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه معامله می‌شود که یک نشانه مثبت برای مسیر قیمتی آن است.

بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ

بیت کوین در آستانه یک حرکت بزرگ

در 30 روز گذشته، بیت کوین در 14 روز (47 درصد از دوره 30 روزه) با افزایش قیمت همراه بوده است. در حالی که بیشتر این روزها قیمت بیت کوین مثبت بود، اما نشان‌دهنده وجود نوسانات قیمت و احتمالی بازار است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه