کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار

دیدگاه نیکلاس مرتن : کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار

زمان مطالعه 2 دقیقه

نیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، تحلیلگر و یوتیوبری که 511 هزار دنبال‌کننده دارد، پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین (BTC) در ماه سپتامبر با ادامه بازار نزولی به 12,000 دلار کاهش خواهد یافت. او گفته که افزایش اخیر قیمت بیت کوین موقتی است و بازار نزولی به پایان نرسیده است. آیا امکان کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار وجود دارد؟

دلایل کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار

علی‌رغم همبستگی قبلی، این تریدر رمزارزها معتقد است که بیت کوین شروع به عقب افتادن از بازارهای سهام سنتی کرده است. این تحلیلگر خاطرنشان می‌کند که بیت کوین از رشد ارزش سهام مایکروسافت و انویدیا عقب مانده است.

بیت کوین قطعاً در چند ماه گذشته حرکت‌های خوبی انجام داده است. با این حال، سؤالی که باید از خود بپرسید، این است که آیا این موضوع ادامه خواهد داشت یا خیر. حتی اگر در ماه نوامبر خرید کرده‌اید، [و] اکنون به خرید فکر می‌کنید، [باید] از خود بپرسید: آیا بیت کوین همچنان اسب پیشرو در مسابقه خواهد بود؟

کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار

کاهش قیمت بیت کوین تا ۱۲ هزار دلار

زیرا آنچه در چند ماه گذشته در اینجا دیدیم، بسیار شبیه به آن چیزی است که در مورد پرایس اکشن قبلی دیده بودیم. دقیقاً همان محدوده که حمایت قبلی در آخرین بازار صعودی بود در ماه می به عنوان مقاومت عمل می‌کند.
ما حتی به باند بالایی که حدود 32,000 تا 33,000 دلار بود نرسیده‌ایم؛ که بسیاری از مردم خواستار خروج از بازار بودند. معمولاً مردم انتظارات رخود را خیلی بالا می‌برند تا هدف را ادامه دهند، ولی در نهایت سود نمی‌برند.

سایر تحلیلگران در مورد کوتاه‌مدت چه می‌گویند؟

طبق گفته Rekt Capital، یکی دیگر از تحلیلگران معروف بازار، کندل قیمت بیت کوین باید تا پایان هفته گذشته بالای 27,600 دلار بسته می‌شد، که نشد. این تحلیلگر معتقد است که این تأیید دیگری بر روند منفی است. او استدلال می‌کند که بیت کوین باید به 27,600 دلار برسد تا دوباره وارد قلمرو صعودی شود.

beincrypto

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه