توکن بومی بازی وب3 سندباکس، به نام SAND، طی چهار هفته گذشته افت 20 درصدی قیمت را تجربه کرده است. در این پست به رویداد بزرگ سندباکس می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

رویداد بزرگ سندباکس

این کاهش پیش از یک رویداد بزرگ آزادسازی توکن (Token Unlock) است که برای 14 آگوست برنامه‌ریزی شده است. در طول این رویداد، حدود 136 میلیون دلار توکن SAND در بازار عرضه می‌شود که حدود 16.6 درصد از ارزش فعلی این توکن را تشکیل می‌دهد.
رویدادهای آزادسازی توکن، رویدادهای مهمی در بازار ارزهای دیجیتال هستند؛ زیرا نشان می‌دهند که چه زمانی بخش بزرگی از عرضه یک رمزارز برای معامله در دسترس خواهد بود. در مورد SAND، بخشی از توکن‌ها به سرمایه‌گذاران و مشاوران اولیه اختصاص داده شده است و یک سوم به تیم و بنیاد سندباکس اختصاص می‌یابد.

رویدادهای قبلی آزادسازی توکن روی قیمت SAND تأثیر گذاشته است. رویداد قبلی منجر به کاهش 50 درصدی قیمت SAND شد. سرمایه‌گذاران اغلب به رویدادهای آزادسازی توکن توجه زیادی می‌کنند؛ زیرا این دسته از رویدادها می‌توانند منجر به افزایش نوسانات قیمتی شوند.
حوزه متاورس، که شامل پروژه‌هایی مانند سندباکس است، در بازار صعودی سال 2021 هیجان قابل توجهی را تجربه کرد. با این حال، این حوزه در بازار نزولی سال قبل نیز با کاهش ارزش بسیاری مواجه شد. در حالی که ارزش بازار متاورس از پایین‌ترین کف خود رشد داشته است، اما همچنان نوسانات و چالش‌هایی را در حفظ رشد پایدار تجربه می‌کند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید