مجتمع زیست محیطی در متاورس

ساختن اولین مجتمع زیست محیطی در متاورس توسط ترون

زمان مطالعه 2 دقیقه

اکوسیستمی از سه ساختمان و یک معبد در متاورس Cryptovoxels ساخته شده است. بنیاد ترون با همکاری MetaEstate، یک پلتفرم پیشرو در زمینه املاک و مستغلات دیجیتال، مجموعه ای زیست محیطی را توسعه می دهد که شامل دفتر مرکزی بنیاد، موزه هنر دیجیتال و باشگاه همایش است. در این پست به بررسی ساختن اولین مجتمع زیست محیطی در متاورس توسط ترون می پردازیم.

مجتمع زیست محیطی در متاورس

طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط بنیاد ترون، این بنیاد اولین مجموعه زیست محیطی را در متاورس دیجیتالی کریپتووکسل ها راه اندازی میکند.

مجتمع زیست محیطی در متاورس

مجتمع زیست محیطی در متاورس

به این ترتیب، ترون (TRX) سومین شرکتی پس از SuperRare و SpaceX است که از ایجاد مجموعه خود در متاورس خبر می دهد. مجموعه TRON به سه ساختمان مجاور اشاره دارد که در ساحل شرقی میامی قرار دارند. این مجموعه شامل دفتر مرکزی Tron، باشگاه کنوانسیون BT و موزه هنر دیجیتال APENFT است.

همچنین، این مجموعه شامل معبد خورشید واقع در طرف مقابل چشم انداز ساحلی است. دفتر مرکزی ترون (TRON ECO HQ) در متاورس دارای سه طبقه است، از جمله یک آتریوم با نمایشگر با نام تجاری زیست محیطی از شبکه ترون، یک منطقه اداری عمومی با اتاق های جلسه، و دفاتر مستقل با تراس های بزرگ در فضای باز.

موزه هنر APENFT یک نمایشگاه هنر دیجیتال پیشگام در متاورس است

باشگاه BT Convention دارای دو طبقه است. اولی دارای فضای پذیرایی و سالن کنفرانس بزرگ است. در طبقه دوم یک دفتر بزرگ و فضای نمایش تئاتر مانند برای جلسات و کنفرانس ها قرار دارد.

موزه هنر APENFT اولین موسسه فرهنگی است که فقط در متاورس وجود دارد. این موزه به هنر دیجیتال و توکن های غیر قابل تعویض به عنوان پایه فنی آن اختصاص داده شده است.

APENFT آثار هنری هنرمندان برجسته دیجیتال را در کنار نقاشی های برندگان مسابقه عمومی “زندگی دوم” به نمایش می گذارد.

موزه همچنین دارای دو طبقه است: طبقه اول یک قسمت پذیرایی است که با یک سالن کنسرت روباز و محوطه نمایش آثار هنری همراه است. نمایشگرهای طبقه اول قابل تنظیم هستند: می توان آنها را با توجه به نیازهای مختلف سفارشی سازی کرد.

همچنین، طبقه دوم دارای یک دهلیز نقاشی است که نمادی از توانایی ترون برای سوار شدن بر هنرمندان دیجیتال نسل جدید و نقاشی های آنها است. طبقه دوم همچنین دارای سالن های نمایشگاهی سرپوشیده و بیرونی برای هنرمندان در مراحل اولیه است.

APENFT یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین اجزای بازار NFT است که بدون شک نقشی اساسی در زندگی در جهان دیجیتالی و هنر دیجیتال دارد. استراتژی سرمایه‌گذاری آن توسط بارت ویسمن، کهنه‌کار هنر دیجیتال، که به عنوان مشاور سرمایه‌گذاری ارشد به APENFT ملحق شد، هدایت می‌شود.

منبع: یوتودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه