سودآوری نیم میلیون دلاری توکن BONE شیبا

سودآوری نیم میلیون دلاری توکن BONE شیبا

زمان مطالعه 2 دقیقه

در میان وضعیت کسل‌کننده حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال، توکن Bone شیباسواپ (BONE) برای چندین هفته در بین دارایی‌های با عملکرد برتر باقی مانده است. این عملکرد چشمگیر چند هفته‌ای به احتمال راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم در روزهای آینده نسبت داده شده است. در این پست به بررسی سودآوری نیم میلیون دلاری توکن BONE شیبا برای یک تریدر می پردازیم.

خرید و فروش انی ارزهای دیجیتال

سودآوری نیم میلیون دلاری توکن BONE شیبا

توکن Bone به عنوان توکن گس شیباریوم تأیید شده است؛ از این رو بسیاری از معامله‌گران علاقه زیادی به این دارایی نشان دادند و بر این اساس سرمایه‌گذاری کردند. پلتفرم تحلیلی Spotonchain یکی از این معامله‌گران را مورد توجه قرار داد و سود کلان او را فاش کرد.

طبق اطلاعات SpotonChain، یک معامله‌گر ناشناخته تقریباً 541,000 دلار از سرمایه‌گذاری در BONE سود کسب کرده است. به‌روزرسانی روز دوشنبه همچنین نشان داد که این معامله‌گر سودی تقریباً 219000 دلاری دارد.

با توجه به داده‌های SpotonChain، این معامله‌گر 972 هزار توکن BONE را بین 5 تا 10 ژوئن خریداری کرد؛ یعنی زمانی که قیمت این دارایی کاهش یافت. به طور خاص، او این توکن‌های BONE را با قیمت متوسط 0.76 دلار با استفاده از 63.7 هزار DAI و 210.7 هزار USDC و 264 اتریوم خریداری کرد. مجموع سرمایه اولیه او 743 هزار دلار بود.

با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم و رسیدن BONE به 1.75 دلار، این معامله‌گر اولین سود خود را در 6 آگوست به ارزش تقریباً 476000 دلار کسب کرد. طی اقدامی، این سرمایه‌گذار ناشناس 272 هزار توکن BONE را به 255 اتریوم تبدیل کرد.

در همان روز، پس از کاهش قیمت BONE به 1.64 دلار، او 255 توکن ETH را دوباره سرمایه‌گذاری کرد. 255 اتریوم در زمان معامله 476 هزار دلار ارزش داشت. بر این اساس، این معامله‌گر 279 هزار توکن BONE به دارایی‌های خود اضافه کرد.

پلتفرم SpotOnChain گزارش داد که این سرمایه‌گذار 572.7 هزار BONE را به قیمت 1.53 دلار در هر توکن مبادله کرد تا 465 اتریوم دریافت کند. در آن زمان، 464 توکن اتر دریافتی معادل 876 هزار دلار بود. این باعث شده است که این سرمایه‌گذار 406.7 هزار توکن BONE در کیف پول خود داشته باشد.

به طور کلی، این تریدر در مجموع 1.25 میلیون BONE را با قیمت متوسط 0.96 دلار خریداری کرد. او تاکنون 844 هزار BONE را با میانگین 1.6 دلار فروخته است.

تصمیم برای ادامه نگهداری برخی توکن‌ها می‌تواند ناشی از این باور باشد که فهرست شدن احتمالی BONE در صرافی‌های برتر، از جمله بایننس و کوکوین، ارزش این دارایی را افزایش می‌دهد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی