طراحی آنلاین لباس

5 وب سایت برتر برای طراحی آنلاین لباس های خود به صورت رایگان

زمان مطالعه 4 دقیقه

آیا به دنبال مکانی آنلاین برای طراحی لباس هستید؟  طراحی آنلاین لباس  را در این سایت ها انجام دهید.

همانطور که عصر مدرن روز به روز در حال رشد است، مدهای جدید نیز در بین نوجوانان و جوانان در حال ظهور است. در عصر امروز، همه می خواهند شیک ترین و برازنده ترین لباس ها را برای پوشیدن بخرند. حتی داشتن لباس های شیک و زیبا در بازار، بسیاری از مردم آنها را کاملاً دوست ندارند. بنابراین، برای خرید لباس های عالی و خرید رضایت بخش از لباس، بسیاری از جوانان می خواهند لباس های خود را مطابق با آنها طراحی کنند. بنابراین، با این مقاله، می خواهیم به شما بگوییم که همه شما می توانید با کمک برخی از وب سایت های رایگان، لباس های خود را به صورت آنلاین طراحی کنید.

بنابراین، آیا آماده هستید تا لباس های خود را به صورت آنلاین طراحی کنید؟ هیچ هزینه ای برای انجام آن وجود ندارد. بله، بچه ها، این سایت ها واقعا عالی هستند که به شما این امکان را می دهند که لباس های خود را به صورت رایگان طراحی کنید. برخی از این وب سایت ها شما را قادر می سازند تا لباس های طراحی شده خود را نیز خریداری کنید. ما می دانیم که همه شما از دیدن آن وب سایت های غنی از ویژگی هیجان زده هستید. بنابراین، بدون اتلاف وقت، فقط به لیست 5 وب سایت برتر بروید تا لباس های خود را به صورت آنلاین و رایگان طراحی کنید.

1.طراحی آنلاین لباس Contrado

Contrado یکی از بهترین وب سایت هایی است که می توانید لباس های خود را به صورت آنلاین طراحی کنید و اگر دوست دارید آنها را خریداری کنید. همچنین می توانید لباس های طراحی شده قبلی را در Contrado پیدا کنید تا مستقیماً از سایت خریداری کنید.

لباس و پارچه برای همه زنان، مردان و بچه‌ها وجود دارد. طراحی و خرید لباس در Contrado بسیار آسان است. کافی است به سایت مراجعه کنید، محصول را انتخاب کنید و روی دکمه Start Design کلیک کنید. پس از اتمام کار، کافیست برای خرید به دکمه Preview & Buy بروید.

2. Apliiq.Com

این همچنین یک وب سایت شگفت انگیز برای طراحی لباس برای مردان، زنان، کودکان و نوزادان است. در اینجا می توانید شلوار، تی شرت، ژاکت و ژاکت و … طراحی کنید. این سایت طراحی پارچه را تنها در 4 مرحله انجام می دهد. اینها پایه، رنگ، پارچه و چهارمین وصله هستند. پس از آخرین مرحله می توانید قیمت محصول طراحی شده خود را مشاهده کنید به همین دلیل می توانید لباس های طراحی شده خود را نیز از این سایت خریداری کنید.

3. Spreadshirt.Com

همچنین یک وب سایت رایگان و مشهور در سراسر جهان برای طراحی آنلاین لباس های خود است. پس به سایت سر بزنید و شروع به طراحی لباس کنید. در اینجا می توانید لباس هایی برای مردان، زنان، کودکان و نوزادان طراحی کنید. انتخاب خود را انتخاب کرده و شروع به طراحی کنید. در اینجا می توانید طرح ها و کامنت های متعددی را برای چسباندن به تی شرت و سایر لباس های خود انتخاب کنید. این سایت به شما این امکان را می دهد که حتی بدون نیاز به مهارت خاصی، لباس طراحی کنید.

پس از تکمیل طرح شما قیمت آن نمایش داده می شود و می توانید لباس های طراحی شده خود را از اینجا خریداری کنید.

4.طراحی آنلاین لباس Neighborhoodies.Com

این سایت همچنین به شما این امکان را می دهد که لباس های خود را به صورت رایگان طراحی کنید. پس از طراحی لباس، می توانید لباس های طراحی شده خود را خریداری کنید. در اینجا می توانید لباس هایی برای مردان، زنان، حیوانات خانگی، بچه ها و نوزادان طراحی کنید. در این سایت، صفحات متعددی را با تصاویر محصول و قیمت های مرتبط مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی Customize می توانید هر پارچه ای را که دوست دارید سفارشی کنید.

با کلیک بر روی Customize، دو گزینه HTML و Flash برای طراحی لباس مشاهده خواهید کرد. هر گزینه ای را برای سفارشی کردن یا طراحی آن پارچه با توجه به خود انتخاب کنید. به نظر ما روش فلش بهترینه.

5.طراحی آنلاین لباس Cafepress.Com

Cafepress.Com یکی دیگر از محبوب ترین و مشهورترین مکان های جهانی برای طراحی و خرید آنلاین لباس است. بله بچه ها اینجا میتونید با آپلود عکس لباس خودتون رو طراحی کنید و طرح بزنید. طرح‌های زیادی را در Cafepress.com برای استفاده با لباس‌های خود خواهید یافت. پس از اتمام طراحی می توانید لباس های طراحی شده خود را خریداری کنید.

این همه بچه ها! تمامی این وب سایت ها به شما این امکان را می دهند که با آپلود عکس پارچه لباس های خود را طراحی کنید و همچنین می توانید لباس های طراحی شده خود را خریداری کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !