لیست شدن پپه در Bitfinex

لیست شدن پپه در Bitfinex

زمان مطالعه < 1 دقیقه

پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال برجسته‌ی Bitfinex که گستره‌ای از ابزارها و خدمات پیشرفته‌ی معاملاتی را ارائه می‌دهد، به طور رسمی از قصد خود برای لیست کردن توکن پپه خبر داد. در این خبر به لیست شدن پپه در Bitfinex می پردازیم.

لیست شدن پپه در Bitfinex

این میم کوین که در ماه آوریل 2023 ایجاد شد، به‌دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود از جمله سیاست نبود مالیات، مکانیزم توکن سوزی و سیستم توزیع به‌سرعت به محبوبیت خوبی دست یافت.

هانری چایلد، رییس بخش توکن‌ها در صرافی Bitfinex گفت: میم کوین‌ها شاهد رشد سریع در محبوبیت خود هستند. ما برای معرفی توکن PEPE در اکوسیستم Bitfinex بسیار هیجان داریم.

این توسعه، گامی برجسته در روند پپه به سوی پذیرش در جریان اصلی را رقم می‌زند.
از امروز 22 مه امکان واریز پپه برای صرافی Bitfinex فراهم شده است و از دو روز آینده، معاملات آن آغاز خواهند شد. امکان انجام معاملات با این کوین در برابر دلار آمریکا و تتر وجود خواهد داشت. هرچند، Bitfinex اعلام کرده است که شهروندان آمریکایی نمی‌توانند در این پلتفرم حساب داشته باشند.  یک صرافی رمز ارزی مشهور دیگر موسوم به کراکن نیز پپه را به لیست خود اضافه کرده است.

لیست شدن پپه بر روی Bitfinex و کراکن روند صرافی‌های برجسته‌ی دیگری همچون بایننس، OKX، Bitget و کوکوین را دنبال می‌کند. اکنون، بایننس بیشترین سهم از حجم معاملات PEPE را با بیش از 30 درصد در دست دارد.

ورود توکن‌هایی همچون پپه بر علاقه و سرمایه‌گذاری روزافزون در میم کوین‌ها تاکید دارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی