لیست شدن BONK در بایننس

لیست شدن BONK در بایننس

زمان مطالعه 2 دقیقه

افزایش مداوم در اکوسیستم ارز دیجیتال بدون شک یک روند چشمگیر برای ارز BONK مبتنی بر میم سکه مبتنی بر سولانا است. طبق داده‌های کوین مارکت کپ، این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته تا 31.92 درصد افزایش یافته و به قیمت 0.000001456 دلار در زمان نگارش مقاله رسیده است. آیا امکان لیست شدن BONK در بایننس وجود دارد ؟

لیست شدن BONK در بایننس

طبق گزارش U.Today، رالی در حال انجام یک چرخش بزرگ برای میم کوین است، که در پایان هفته گذشته شاهد سقوط آزاد بود. شتاب رشد مداوم نشان‌ دهنده انعطاف‌ پذیری توکن به‌عنوان یکی از پر طرفدارترین سکه‌های میم پس از دو رقیب غالب آن، دوج کوین و شیبا اینو است.

سقوط 80 درصدی ارز Bonk از بالاترین قیمت تاریخی 0.000004922 دلار موجب شده است تا میم کوین محبوب سولانا با قیمت فعلی معامله شود. در حالی که ارز BONK تمایل زیادی به پامپ دارد، انتظار بازگشت قیمت آن به این سطح در مدت زمان کوتاه ممکن است یک آرزوی اساسی باشد. در صورت تداوم این رالی، می توانیم شاهد افزایش قیمت توکن به 0.000002500 دلار در کوتاه مدت باشیم.

لیست شدن BONK در بایننس

لیست شدن BONK در بایننس

این انتظار قیمت ممکن است به سرعت دنبال شود یا حتی از آن فراتر رود، بسته به اینکه نهنگ ها تصمیم به خرید ارز bonk می گیرند یا خیر.

چه زمانی ارز Bonk در بایننس و کوین بیس لیست می شود؟

سکه‌های میم در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال معمولی مانند بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) دارایی‌های دیجیتالی معتبر و سوداگرانه‌ تر هستند. بر این اساس، فهرست کردن توکن‌هایی مانند BONK برای تجارت در پلتفرم‌های معاملاتی برتر مانند بایننس و کوین‌ بیس به یک امر کاملاً متفاوت تبدیل می‌شود.

با این حال، فهرستی از این پلتفرم‌ها، هر زمان که اتفاق بیفتد، می‌تواند نقطه عطف بعدی برای BONK باشد تا واقعاً با همتایان خود برسد. صرافی‌ها جامعه بزرگ و نقدینگی قوی دارند که می‌تواند به افزایش رشد طبیعی ناشی از سکه میم کمک کند. با توجه به تأثیر آن، اکثر دارندگان BONK منتظر این لیست هستند تا توکن بتواند به درستی با همتایان خود رقابت کند.

u.today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی