بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال، فعلاً 2 جفت معاملاتی PEPE/USDT، PEPE/TUSD را به بخش اسپات اضافه کرده است. در این پست به بررسی لیست شدن Pepe در بایننس می پردازیم.

لیست شدن Pepe در بایننس

از آنجایی که هیاهو در مورد سکه جدید میم پرطرفدار، Pepe Coin به اوج خود رسیده است، بزرگترین صرافی جهان تصمیم گرفته است که به آن اشاره کند. بایننس در آخرین پست اعلام کرد که توکن په په (PEPE) را در “منطقه نوآوری” فهرست می کند. با این حال، معاملات این میم کوین در تاریخ 05-05-2023 باز شده است.

حمایت بایننس از توکن په په (PEPE)

براساس داده ها، بایننس فعلاً 2 جفت معاملاتی نقطه ای PEPE/USDT، PEPE/TUSD را فهرست می کند. با این حال، کارمزد فهرست برای سکه میم پرطرفدار 0 BNB بیان شده است.

داده ها نشان می دهد که قیمت پپه طی 24 ساعت گذشته 50 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت متوسط 0.00000296 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته آن با 300 درصد افزایش به حدود 2 میلیارد دلار رسیده است.

با این حال، بایننس همچنین اعلام کرد که یک میم کوین دیگر فلوکی اینو (FLOKI) را با Pepe در منطقه نوآوری فهرست خواهد کرد. صرافی 2 جفت معاملاتی جدید را اضافه خواهد کرد: FLOKI/USDT و FLOKI/TUSD.

قیمت میم کوین جدید با مضمون قورباغه از زمان آغاز به فعالیت آن یعنی از تاریخ 14 آوریل بیش از 4000 درصد افزایش یافته است.

از قضا وب‌ سایت رسمی این ارز رمزنگاری شده دارای یک سلب مسئولیت است که سرمایه‌ گذاری در توکن را به روش زیر توضیح می‌دهد:

میم کوین PEPE یک سکه میم بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازگشت مالی است. هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد. این سکه کاملاً بی استفاده و فقط برای اهداف سرگرمی است.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که په په مسیری مشابه با همتایان شناخته‌ شده‌تر مانند شیبا اینو و دوج کوین را طی می‌کند.

در سال 2021، دوج کوین بیش از 23000٪ افزایش یافت، عمدتاً به دلیل توییت هایی در مورد میلیاردر ایلان ماسک بود.

به طور مشابه، شیبا پس از استفاده از Dogecoin به عنوان سکوی پرشی برای محبوبیت خود، در طول بازار صعودی کریپتو در سال 2021 بیش از 1250 درصد افزایش یافت.

به دلیل فقدان هرگونه اصول اساسی، سرمایه گذاری در میم کوین ها ریسک بالایی دارد و به دلیل نوسانات شدید و نوسانات عمده در ارزش بدنام هستند. با نگاهی دقیق تر به برخی از فعالیت های درون زنجیره ای توکن PEPE می توان دریافت که بیشتر معاملات مربوط به افراد نزدیک این پروژه است.

بر اساس داده‌های سرویس تحلیل بلاک چین Lookonchain، پنج آدرس که ظاهراً به تیم Pepe مرتبط هستند، سود 1.23 میلیون دلاری داشته‌اند. آنها 8.87 تریلیون PEPE را با قیمتی پایین خریداری کردند و بیش از 90 درصد از دارایی های خود را در صرافی یونی سوآپ برای ذخیره سود فروختند.

شایان ذکر است که برخی از دارندگان برتر PEPE صرافی های متمرکز هستند. با این حال، با توجه به داده‌های ردیابی شده توسط تحلیلگر «008.eth»، نهنگ‌های غیر بورسی PEPE اخیراً دارایی های خود را فروخته اند که این منجر به اصلاح قیمت در 3 می شد.

coingape

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید