اگر عده‌ای از بستگان یا دوستان شما در خارج از کشور به سر می‌برند و شما متناوبا برای نقل و انتقالات مالی از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی استفاده می‌کنید، یا به دلیل شرایط کسب و کار شما، انتقال پول از طریق درگاه‌های پرداخت نظیر پی پال، اسکریل و … را به دفعات زیاد انجام می‌دهید، خوب است با مهم‌ترین سیستم‌های پرداخت ارزی الکترونیکی بیت المللی آشنا شوید. مانی گرام یکی از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی می‌باشد که بد نیست با آن هم آشنا شوید. در ادامه با اول پرداخت همراه شوید تا اطلاعات مفیدی را در مورد سیستم پرداخت مانی گرام (Money Gram) برای شما بیان کنیم.

تاریخچه‌ی مانی گرام (Money Gram)

سابقه‌ی مانی گرام بر می‌گردد به سال 1940 زمانی که شرکت Minneapolis of Travelers Express تاسیس شد. این شرکت به سفارشات مالی و پرداخت‌های الکترونیکی اختصاص داد شده بود. در سال 1998 شرکت مادر Travelers Express که Viad Corp می‌باشد، سیستم پرداخت مانی گرام مستقر در Denver را خرید تا مانی گرام فعلی را تاسیس کند. در حال حاضر مانی گرام توسط OFX که یک سرویس مبادله‌ی خارجی بسیار قابل اعتماد است، و در سراسر دنیا دارای شعبه می‌باشد، حمایت می‌شود.

مانی گرام (Money Gram)
مانی گرام (Money Gram)

درباره‌ی مانی گرام (Money Gram)

مانی گرام به عنوان یک نهاد تجاری عمومی، دومین شرکت تبادلات مالی در دنیا می‌باشد که در سال حدود 1.45 بیلیون دلار در سال درآمد دارد. با بیش از 350،000 نمایندگی در بیش از 200 کشور در سراسر جهان ، MoneyGram یک برنامه گسترش تهاجمی را دنبال می‌کند تا از رشد و موفقیت مداوم اطمینان حاصل کند. MoneyGram و همچنین نمایندگان آن در سراسر جهان ، طیف وسیعی از گزینه‌های پرداخت آنلاین ، پرداخت با تلفن همراه ، واریز به حساب و استفاده از دستگاه‌های خودپرداز را نیز ارائه می‌دهد.

امنیت مانی گرام

برای بسیاری از کاربران این سوال وجود دارد که آیا سیستم پرداخت الکترونیکی مانی گرام امن است؟ برای پاسخ به این سوال خوب است شما را با چگونگی محافظت از پول شما در مانی گرام بپردازیم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

مانی گرام در همه‌ی این سال‌ها محافظت از اطلاعات بانکی شما کاربران را هنگام انجام تراکنش‌ها، در اولویت قرار داده است. برای این منظور سال‌هاست که محافظ‌‌های امنیتی را نصب کرده است تا از طریق آن‌ها به مراقبت از سرمایه کاربران خود بپردازید. در ادامه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

مانی گرام (Money Gram)
مانی گرام (Money Gram)

انواع موارد ضمانت امنیتی مانی گرام

  • تاسیس و مجوز : مانی گرام در سال 1940 تاسیس شد و هم انون یک سیستم انتقال پول مجاز است که میلیون ها نقل و انتقالات پول با استفاده از آن در سراسر دنیا با موفیت انجام می شود.
  • امکان پیگیری تراکنش‌ها :  شما به راحتی با استفاده از وارد کردن نام خانوادگی خود، به همراه شماره‌ی ارجاعی که قبلا برای شما ارسال شده است، می‌توانید تراکنش‌های خود را پیگیری نمائید.
  • امکان برقراری یک ارتباط امن : با در نظر گرفتن معیارهای تکنیکال و فیزیکال امنیتی که توسط شرکت Entrust تائید شده است، امکان برقراری ارتباط  کاربر با سیستم مانی گرام فراهم شده است.
  • مسئولیت پذیری و تعهد در قبال خدماتی که به کاربران ارائه می‌دهد.

اول پرداخت؛ انتخاب اول در پرداخت های بین المللی

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید