سایت Redstation

معرفی سایت Redstation و شیوه خرید در این سایت

زمان مطالعه 2 دقیقه

شرکت Redstation در سال 1998 تاسیس شد. این شرکت میزبانی بیش از هزاران سازمان را بر عهده دارد و در بیش از 50 شهر به متقاضیان، سرور اختصاص داده است. سایت Redstation ، از دولت انگلیس گرفته تا شرکت های بین المللی و کسب و کارهای محلی، خدمات سریع و مطمئن را  متناسب با شرایط مالی متقاضیان فراهم می کند. دراین مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

شیوه کار سایت Redstation

در Redstation دفترکار خود را به شبکه اصلی آن ها متصل کرده و از این طریق فضای کاری خود را گسترش می دهید و از یک محیط قابل دسترس و کاملا انعطاف پذیر در شبکه MPLS لذت خواهید برد. از این طریق شما می توانید به جای داشتن چندین دفتر کار، محیط کاری خود را به یک محیط جامع و موثر IT تبدیل کنید. Redstation طیف گسترده ای از خدمات، بدون هزینه های هنگفت را به شما عزیزان ارائه می دهد.

سایت Redstation، ارائه دهنده سرور هایی جهت بیگ دیتا، تجارت الکترونیک، سیتم های هیبردی ابر و … می باشد.

معرفی برخی از خدمات سرور های Redstation :

سایت Redstation

analytic/ business intelligence (هوش تجاری تحلیلی) :

با استفاده از هوش تجاری تحلیلی این سایت، می توانید داده های کسب و کار خود را بیشتر از هر زمان دیگری در دسترس داشته باشید، داشبورد ها، KPI ها و تجزیه و تحلیل ها را در هر مکان و هر زمان با ابر رایانه خودتان، مشاهده خواهید کرد. شما می توانید، تجزیه و تحلیل تعاملات، معاملات و هر آنچه در ذهن دارید را با اپلیکیشن های مورد نظر خود انجام دهید.

AWS services(خدمات AWS ) : 

اکثر کسب و کار های Redstation از طریق میزبانی AWS، با هدف صرفه جویی در هزینه ها در محدوده تولید خود که نیاز به محاسبه ، ذخیره سازی و پهنای باند بیشتری داشت، استفاده می کند. AWS ابزاری است که به درستی مورد استفاده قرار می گیرد و برنامه های کاربردی قابل انعطافی را ارائه می دهد.

hybrid cloud (سیستم های هیبریدی ابر) :

سیستم های هیبریدی ابر به سرعت تبدیل به بهترین ترکیب از پلتفرم های هاستینگ  شدند به این منظور که مزایای ابر عمومی و ابرمحیط فلزی خالص را با هم داشته باشد تا با ایجاد بیشترین سود از سرمایه گذاری و حجم کاری گسترده و مقرون به صرفه در محیط هایی که قابلیت توسعه پذیری دارند به کار گرفته شوند.

Gaming (بازی) :

 CPU های با حجم بازی زیاد و فشرده درون سرورهای ما، برای برنامه های کاربردی ای  وجود دارند که نیازمند نظارت و بهینه سازی عملکرد و ارائه تبلیغات هستند.

دوستان همراه! به منظور آگاهی از سایر خدمات ارائه شده تو سط شرکت Redstation می توانید به سایت رسمی آن به ادرس www.redstation.com مراجعه نمائید.

 

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه