در سال‌های اخیر شاهد محبوب شدن فروشگاه‌های آنلاین بازی سازی Third-party (واسطه‌گر) بودیم، یکی از این فروشگاه‌ها که توانست به محبوبیت چشم گیری برسد فروشگاه Ubisoft بود. شرکت Ubisoft که از سال ۱۹۸۶ مشغول به کار است یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی سازی محسوب می‌شود. شرکتی که تمام گیمر‌ها با بازی‌هایی که ساخته خاطره دارند، در ادامه شما را بیش‌تر با فروشگاه اختصاصی این شرکت آشنا می‌کنیم.

فروشگاه Ubisoft

معرفی فروشگاه Ubisoft چرا از آن بجای Steam

شما با مراجعه به فروشگاه اختصاصی Ubisoft می‌توانید بازی‌های این شرکت را خریداری کنید، با هر منطقه‌ای که شما وارد این سایت شوید قیمت بازی‌ها به ارز آن منطقه تبدیل می‌شود، خرید از این استور بسیار آسان است شما با ساخت یک اکانت و با پی پال می‌توانید از این فروشگاه خرید کنید!

همچنین این فروشگاه تخفیف‌های بسیار خوبی را به دلیل مناسبت‌های خاص اعمال می‌کند پس اگر برای خرید یک بازی پول کافی ندارید با صبر کردن و چک کردن سایت و اخبار می‌توانید بازی مورد نظر را حتی تا ۷۵٪ ارزان‌تر خریداری کنید!

چرا از Ubisoft به جای Steam خرید کنیم؟

معرفی فروشگاه Ubisoft

قبل از هرچیز باید اشاره کنم فروشگاه Steam به معنای واقعی کلمه عالی است، به صورتی که کمتر فردی است که فروشگاه‌های دیگر را به آن ترجیح دهد! ولی فروشگاه Ubisoft در زمینه‌هایی برتری دارد که قابل چشم پوشی نیست! اولین نکته این است که تمام بازی‌های Ubisoft از زمان عرضه بر روی Steam وجود ندارند، یعنی اگر شما گیمی را از روز عرضه می‌خواهید بازی کنید نمی‌توانید آن را بر روی Steam خریداری کنید و باید صبر دهید تا بر روی Steam منتشر شود!

ولی مهم‌ترین دلیل برای استفاده از استور Ubisoft سرویس Ubisoft Plus است! این سرویس با پرداخت هزینه‌ی بسیار کم به شما اجازه می‌دهد که به بیش از ۱۰۰ بازی دسترسی داشته باشید! همچنین بازی‌های این شرکت در روز عرضه با بر روی این سرویس قابل بازی هستند! شما با پرداخت تنها ۱۵ دلار در ماه می‌توانید نسخه‌های پرمیوم بازی‌های یوبیسافت که گاهی تا ۱۰۰ دلار قیمت دارند را بازی کنید!

اگر شما می‌توانید بازی‌هایتان را زود به اتمام برسانید این سرویس برای شما ساخته شده است! شما می‌توانید صبر کنید بازی‌های مورد علاقه‌تان بر روی این سرویس منتشر شوند و با خرید یک ماه از این سرویس تمام آن‌ها را به اتمام برسانید. (باید اشاره کنم که بعد از یک ماه بازی‌ها دیگر قابل بازی نیستند و باید باز پول بپردازید.)

حال که با فروشگاه Ubisoft بیش‌تر آشنا شدید اگر قصد خرید سرویس Ubisoft Plus یا بازی را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال اول پرداخت استفاده نمایید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید