سه کیف پول ارز دیجیتال در یک اقدام قابل توجه، دارایی‌های خود را از پپه (PEPE) به پوند کوین (PNDC)، توکن بومی صرافی غیرمتمرکز (DEX) تازه راه‌اندازی‌شده پوند (POND) تغییر داده‌اند.

معرفی پوند کوین (PNDC)

این کیف پول‌ها مجموعاً 487 میلیارد توکن پوند کوین را به قیمت 600 اتریوم، معادل تقریباً 965000 دلار خریداری کردند. این موضوع نتیجه خیره‌کننده‌ای را برای پپه که در حال حاضر با مشکلات اعتماد سرمایه‌گذاران مواجه است، و پوند کوین که در بازار در حال رشد است، به همراه دارد.

صرافی پوند که توسط توکن بومی خود PNDC هدایت می‌شود، در اول سپتامبر با هدف معرفی نوآوری‌ها به فضای صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) راه‌اندازی شد. صرافی غیرمتمرکز پوند ویژگی‌هایی مانند دسترسی ایمن به شبکه‌های نقدینگی عمده و مسیریابی هوشمند چندزنجیره‌ای را ارائه می‌دهد که آن را از پلتفرم‌های موجود متمایز می‌کند.

افزایش 35 درصدی اخیر در قیمت پوند کوین پس از عرضه آن در پولونیکس (Poloniex)، ارزش بازار این ارز دیجیتال را با حجم معاملات 24 ساعته 2.93 میلیون دلاری، به حدود 47.51 میلیون دلار افزایش داد.

در مقابل، پپه با چالش‌های مداوم در بازیابی اعتماد سرمایه‌گذار دست و پنجه نرم می‌کند. در هفته‌های گذشته، ادعاهایی مبنی بر اینکه توسعه‌دهندگان پپه درگیر فروش توکن‌های PEPE خود بوده‌اند، مطرح شد که منجر به کاهش 20 درصدی ارزش این میم کوین شده است.

شرکت‌های ردیابی داده‌های بلاکچینی نشان داد‌ه‌اند که توسعه‌دهندگان پپه، 16 تریلیون توکن PEPE را جابجا کرده و فروخته‌اند، که به طور قابل توجهی به کاهش ارزش این میم کوین دامن زده است.

علاوه بر این، یک سرمایه‌گذار اولیه اخیراً یک تریلیون توکن پپه را در ازای 537 اتریوم، معادل تقریباً 885000 دلار نقد کرده است که نگرانی‌ها در مورد آینده این توکن را تشدید کرده است. این تحولات، ماهیت پویا و به سرعت در حال تغییر بازار ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند، جایی که احساسات سرمایه‌گذار می‌تواند بر اساس عوامل مختلف به سرعت تغییر کند و ظهور پروژه‌های جدیدی مانند پوند کوین می‌تواند بر توکن‌های موجود مانند پپه تأثیر بگذارد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید