ارز دیجیتال مهم برای اکتبر ۲۰۲۳

معرفی ۳ ارز دیجیتال مهم برای اکتبر ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

سقوط شدید اخیر در سراسر بازار ارزهای دیجیتال در ۱۷ آگوست، سرمایه‌‌گذاران را نسبت آلت کوین‌ها محتاط کرده است، به طوری که ارزش بازار آلت کوین‌ها از ابتدای ماه آگوست ۱۱ درصد کاهش یافته است. با این حال، به نظر می‌رسد نهنگ‌های بازار توجه خود را بر روی چند توکن منتخب متمرکز کرده‌اند که نشان‌دهنده رشد بالقوه آنها در اکتبر ۲۰۲۳ است. در این پست به معرفی ۳ ارز دیجیتال مهم برای اکتبر ۲۰۲۳ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال مهم برای اکتبر ۲۰۲۳

میکر (MKR): میکر به عنوان توکن حاکمیتی MakerDAO، یک پروتکل دیفای که مسئول صدور و مدیریت استیبل کوین دای (DAI) است، عمل می‌کند. تحولات اخیر، از جمله افزایش قابل توجه نرخ پس‌انداز (Saving Rate) دای به 8 درصد، توجه نهنگ‌ها را در دو هفته گذشته به خود جلب کرده است.

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد نهنگ‌هایی که موجودیشان بین ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۰ میلیون میکر است، در مجموع ۱۶،۰۰۰ توکن به کیف پول خود بین ۱۳ تا ۲۱ آگوست اضافه کرده‌اند. با ارزش فعلی بازار ۱،۰۰۹ دلار به ازای هر توکن میکر، خرید نهنگ‌ها ۱۶٫۱۴ میلیون دلار ارزش دارد. اگر شدت روند نزولی فروکش کند، میکر می‌تواند در ماه اکتبر بدرخشد.

یونی سواپ (UNI): با وجود کاهش ۳۰ درصدی قیمت از زمان رسیدن به اوج چهار ماهه در ۲ آگوست، جذابیت یونی سواپ برای نهنگ‌ها همچنان بالا است. حتی اصلاح دورقمی قیمت یونی سواپ پس از سقوط در ۱۷ آگوست، سرمایه‌‌‌گذاران بزرگ را از خرید این رمزارز دلسرد نکرده است.

قابل ذکر است، تراکنش‌های نهنگ‌ها بین ۱۳ تا ۲۱ آگوست بیش از ۴۲۰ درصد افزایش یافت. این معاملات، شامل مبالغ بیش از ۱۰۰ هزار دلار است. اگر این روند ادامه پیدا کند، می‌‌تواند منجر به دستاوردهای قابل توجهی برای یونی سواپ در ماه اکتبر شود.

اپتیمیزم (OP): فعالیت شبکه اپتیمیزم، رشد قابل توجهی را در آگوست ۲۰۲۳ به دست آورده است. سقوط بازار در ۱۷ آگوست نتوانست سرمایه‌گذاران بزرگ را از خرید رمزارز اپتیمیزم منصرف کند.

داده‌ها نشان می‌دهد نهنگ‌هایی که بین ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون توکن اپتیمیزم در اختیار دارند، پس از ترس سقوط بازار در ۱۷ آگوست، روند خرید خود را از سر گرفتند. بین ۱۷ و ۲۲ آگوست، نهنگ‌ها ۳٫۲۲ میلیون اپتیمیزم خریداری کردند. با قیمت فعلی اپتیمیزم در حدود ۱٫۵۵ دلار، این توکن‌های خریداری‌شده در پنج روز گذشته ۴٫۵ میلیون دلار ارزش دارند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی