2 آلت کوین برای سرمایه گذاری

معرفی 2 آلت کوین برای سرمایه گذاری توسط ون‌آلت (DonAlt)

زمان مطالعه 2 دقیقه

تحلیلگر مطرحی با نام مستعار دون‌آلت (DonAlt) که توانست روند صعودی ۲۰۲۳ را به‌خوبی پیش‌بینی کند، اعلام کرده است که 2 آلت کوین برای سرمایه گذاری زیر نظر دارد و از دید او توکن لیدو دائو (LDO) و لایت کوین (LTC) گزینه‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

معرفی 2 آلت کوین برای سرمایه گذاری

دو‌ن‌آلت به ۵۰,۷۰۰ دنبال‌کننده خود در یوتیوب گفته که یکی از آلت کوین‌های موردنظر او، LDO، توکن بومی پلتفرم استیکینک لیدو، است.

طبق گفته‌های دون‌آلت، حتی اگر قیمت لیدو دائو توکن با اوج ۲.۴۸ دلاری آن در هفته گذشته فاصله زیادی داشته باشد، سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال باز هم جذاب است. او در این باره گفته است:

روند قیمت LDO در هفته‌های اخیر واقعاً جالب بوده است. با وجود روند صعودی قوی آن، مواجهه با چنین اصلاح‌هایی عادی است. این واقعا سخت است. اگر فکر می‌کنید به رشد آلت کوین‌ها در آینده امیدوار هستید، من فکر می‌کنم لیدو دائو توکن یکی از توکن‌هایی است که شرایط خوبی دارد.

گفتنی است که قیمت لیدو دائو توکن در حال حاضر در محدوده ۲ دلار قرار دارد.

دون‌آلت علاوه بر لیدو دائو توکن، به شبکه پرداخت همتابه‌همتای (P2P) لایت کوین هم اشاره کرده است. طبق گفته‌های او، با وجود شرایط فعلی بازار آلت کوین‌ها، سرمایه‌گذاری در LTC به‌خاطر نزدیک شدن به رویداد هاوینگ آن جالب به نظر می‌رسد. دون‌آلت درباره این ارز دیجیتال گفته است:

فکر می‌کنم دوباره در آن سرمایه‌گذاری کنم. این آلت کوین را واقعاً دوست دارم. هاوینگ لایت کوین احتمالا ۸۰ روز دیگر انجام می‌شود. این فاصله زمانی خیلی خوبی است؛ چون به‌عنوان یک سرمایه‌گذار قطعا نمی‌خواهید یک ماه قبل از هاوینگ، لایت کوین داشته باشید. در نتیجه، ۵۰ روز فرصت دارید تا روی آن سرمایه‌گذاری کنید و منتظر حرکت آن بمانید.

او ادامه داده است:

در این مدت، اگر تحلیلتان بی‌اعتبار شود، فرصت کافی برای خروج دارید؛ چون اگر بازار به ریزش خود ادامه بدهد و لایت کوین در ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ روز آینده کاری انجام ندهد، دیگر سرمایه‌گذاری در آن جالب نخواهد بود. در نتیجه، می‌توانید از آن خارج شوید. من چنین توکن‌هایی را دوست دارم؛ علی‌الخصوص اگر مثل لایت کوین معاملات قوی داشته باشند.

گفتنی است که قیمت لایت کوین در حال حاضر در محدوده ۹۲.۴۵ دلار قرار دارد.

علاوه بر این، به نظر او اتریوم هم روند خوبی دارد؛ چراکه بعد از برگشت خوردن از مقاومت ۲۰,۰۰۰ دلار به‌طور کامل سقوط نکرده است. دون‌آلت درباره اتریوم گفته است:

من فکر می‌کنم هرچقدر که اتریوم به نوسان محدود خود ادامه بدهد، برای خریداران بهتر است؛ چون چنین ساختارهایی باید در نهایت با یک حرکت شارپی خاتمه پیدا کنند و هر چه طولانی تر شوند احتمال شکست مقاومت بیشتر می‌شود.

او ادامه داده است:

اگر در دو هفته آینده، قیمت اتریوم نسبت به چند هفته قبل‌، خیلی کاهش نیابد؛ می‌تواند رشد کند و وارد روند صعودی جالبی شود.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی