نرم افزار مدیریت پروژه می تواند به شما کمک کند کار خود را با کارایی بیشتری به پایان برسانید. ProofHub و Asana دو تا از محبوب ترین ابزارها هستند، اما کدام بهتر است؟ مقایسه ProofHub با Asana را در ادامه بخوانید.

خرید با پی پال

اجرای صحیح تکالیف کارایی یک تیم را تعیین می کند. برای این کار، مدیران پروژه بر تیم‌ها نظارت می‌کنند و بر فعالیت‌های آن‌ها نظارت می‌کنند – که می‌تواند دلهره‌آور باشد. خوشبختانه، ابزارهای مدیریت پروژه می توانند به کاهش فشار کمک کنند.

پست های مرتبط
معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ برنامه رایگان ادیت عکس برای مک
ادیت عکس برای مک

آیا نیاز به ویرایش ویدیو های خود دارید؟ در این مقاله به معرفی ویرایشگرهای ویدیوی مک که رایگان نیز هستند، بیشتر بخوانید

ProofHub و Asana به تضمین گردش کار پایدار در بین کارمندان کمک می کنند. با این حال، آنها ویژگی های متفاوتی دارند که به بهترین نحو از وظایف خاصی پشتیبانی می کنند. در این مقاله، هر ابزار را بررسی می‌کنیم و ویژگی‌های کلیدی، قیمت‌گذاری و نقاط قوت آن را با هم مقایسه می‌کنیم تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنیم.

ProofHub چیست؟

ProofHub یک ابزار مدیریت پروژه مبتنی بر ابر برای تیم هایی در صنایع بزرگ است. برای تعیین وظایف در طول همکاری های پروژه استفاده می شود و در مدیریت منابع و وظایف مفید است. با ProofHub، مدیران پروژه می توانند تیم هایی را سازماندهی کنند تا از یک مکان متمرکز به سمت هدف مورد نظر کار کنند.

صنایعی که از ProofHub استفاده می کنند شامل مشاغل متوسط ​​و کوچک هستند. آنها همچنین برای تیم های آزاد و شرکت های بزرگ عالی کار می کنند. ProofHub نقاط مربوط به برنامه ریزی، ارتباطات، سازماندهی و اجرای موفق پروژه ها را به هم متصل می کند.

ویژگی های کلیدی ProofHub

بخش‌های زیر به مفیدترین ابزارهای ProofHub می‌پردازند.

مدیریت پروژه

با ویژگی‌هایی مانند Gantt، Calendar، و Tasks، می‌توانید پیشرفت اعضای تیم را در وظایف محوله نظارت کنید. مدیران پروژه می‌توانند با برگزاری جلسات بی‌صدا در ProofHub، ایده‌های طوفان فکری و انتصاب مدیران برای رهبری زیرگروه‌های مختلف، بهره‌وری تیم‌های خود را افزایش دهند.

همچنین می‌توانید تعیین کنید چه کسی به چه برنامه‌ای دسترسی دارد، پیام‌های خصوصی برای آن‌ها ارسال کنید و از آنها بخواهید که مستقیماً به شما گزارش دهند. ویژگی هایی مانند Task ID به هر کار با جزئیات آن هویت خاصی می دهد. Task ID وضوح را بهبود می بخشد و اشتباهات را کاهش می دهد.

گزارش

ویژگی گزارش‌های حجم کاری به شما کمک می‌کند تا بر میزان کار اختصاص داده شده به هر یک از اعضای تیم نظارت داشته باشید و آنها را به طور مؤثر مدیریت کنید. این ویژگی ProofHub را به یکی از بهترین ابزارهای گزارش‌دهی برای مدیران پروژه تبدیل می‌کند، زیرا گزارش‌های پیشرفت را در هر مرحله از پروژه با استفاده از گزارش‌های سفارشی دریافت می‌کنید.

همکاری

ویژگی های مشترک مانند چت های گروهی، بحث ها و ذکرها ارتباط موثر بین اعضای تیم را تضمین می کند. مدیران پروژه همچنین می توانند از نوتیفیکیشن برای انتقال اطلاعات مهم، مانند تغییر در برنامه ها، به بقیه اعضای تیم استفاده کنند.

این ویژگی‌ها آن را به ابزار خوبی برای برگزاری جلسات موفقیت‌آمیز آغاز پروژه تبدیل می‌کند، زیرا گزینه‌هایی را برای ورود به هواپیما و راهی برای اعضای تیم برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها فراهم می‌کند. در نهایت، رویدادها و نوتیفیکیشن‌ها به یادآوری رویدادهای مهم به شما یا تیم کمک می‌کنند و نقاط عطف را تنظیم می‌کنند.

مدیریت و کنترل

Admin & Control به شما کنترل کامل سیستم را می دهد. با استفاده از این ویژگی‌ها، می‌توانید اعضای تیم جدیدی اضافه کنید و دسترسی به اطلاعات محرمانه را در مواقع ضروری محدود کنید. گروه ها و افراد به شما کمک می کند تا گروه های جدید ایجاد کنید، افراد را اضافه کنید و نقش هایی را به آنها اختصاص دهید. شما به اقدامات امنیتی برای تیمی که از داده های به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم محافظت می کند دسترسی دارید.

طرح های قیمت گذاری ProofHub

ProofHub یک طرح رایگان با ویژگی‌های بسیار محدود ارائه می‌کند و یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می‌دهد که ۱۴ روز طول می‌کشد، پس از آن باید برای ادامه استفاده از خدمات آن، بین دو طرح اصلی – Ultimate Control و Essential – یکی را انتخاب کنید. برنامه های پرداخت برای ProofHub با نرخ ثابت ماهانه 99 دلار صورتحساب ماهانه یا سالانه 89 دلار در ماه برای کنترل نهایی شروع می شود.

با این حال، طرح Essential از 50 دلار ماهانه شروع می شود و 45 دلار در ماه است که سالانه صورتحساب می شود. مانند برنامه Ultimate هیچ ویژگی اصلی ندارد و به 40 کاربر محدود است. با این حال، بودجه پسند است. ProofHub یک سرویس پرداخت ساده را اجرا می کند. بنابراین، شما می توانید اشتراک ها را در هر زمانی خاتمه دهید.

Asana آسانا چیست؟

آسانا یک پلتفرم مدیریت پروژه است که به دلیل سادگی و تطبیق پذیری آن شناخته شده است. آسانا به تیم ها کمک می کند تا کار خود را در زمان واقعی برنامه ریزی، مدیریت و نظارت کنند. با این کار، مدیران پروژه می توانند تعیین کنند که آیا یک کار و توسط چه کسی انجام شده است یا خیر. همچنین به اندازه گیری بهره وری هر یک از اعضای تیم کمک می کند تا ضمن جلوگیری از فرسودگی، از کارایی اطمینان حاصل شود.

آسانا همچنین به دلیل توانایی خود در کمک به تیم ها برای خودکارسازی (اتوماتیک سازی) وظایف خاص با برنامه ریزی زودتر از موعد، محبوب است. آسانا دقت را بهبود می بخشد، اشتباهات را کاهش می دهد و بهره وری را افزایش می دهد. این یک پلتفرم مدیریت کار است که نقاط عطف، ضرب‌الاجل‌ها و گزارش‌های وضعیت هر پروژه را پیگیری می‌کند.

ویژگی های کلیدی آسانا Asana

بیایید به جالب ترین کارهایی که می توانید با آسانا انجام دهید نگاهی بیاندازیم.

مدیریت کار، پروژه و وظایف

با ویژگی Task Assignee، می توانید وظایف خاصی را به اعضای تیم اختصاص دهید و به وضوح نشان دهید که چه کسی مسئول آن تکلیف خاص است. همچنین می توانید از گروه Tasks برای ایجاد بخش ها و ستون ها برای وظایف برای سازماندهی بیشتر استفاده کنید.

می توانید از Forms برای برجسته کردن خلاصه های پروژه و نمایش جزئیات وظایف برای جهت گیری بیشتر در تیم استفاده کنید. با آسانا، مدیران پروژه می توانند ضرب الاجل هایی را برای یک کار، از جمله شروع و سررسید آن تعیین کنند.

ارتباطات

با استفاده از ویژگی Image Proofing، اعضای تیم می توانند بازخورد خود را در مورد تصاویر ارسال کنند و تغییراتی را در آنها پیشنهاد دهند. این ویژگی خاص بیشتر برای خلاقان جذاب است. علاوه بر این، مدیران پروژه می توانند از متن غنی برای تأکید بر اطلاعات خاص، دادن دستورالعمل ها و امضای وظایف استفاده کنند. آنها همچنین می توانند در مورد پروژه های تیمی بحث کنند و همچنین همه پروژه ها را در یک صفحه مشاهده کنند.

نمایش Board

سازماندهی وظایف و تفویض اختیار، مهارت هایی هستند که هر مدیر پروژه باید داشته باشد. ویژگی Views Asana به مدیران پروژه کمک می کند تا وظایف را سازماندهی کرده و روز خود را برنامه ریزی کنند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از ویژگی جستجو، وظایف را در انبوهی از کارهای دیگر جستجو کنند و بدون استرس آنها را تنظیم کنند.

مدیریت تیم

ویژگی‌های مدیریت تیم مانند مهمان‌ها و همکاران به شما کمک می‌کند اعضای جدیدی را به پروژه اضافه کنید تا بتوانند به‌روزرسانی‌ها و گزارش‌های پیشرفت را دریافت کنند. آسانا برای افزایش بهره وری عالی عمل می کند و فراگیری را نسبت به شرکا، سهامداران و فروشندگان ترویج می کند.

مدیران پروژه همچنین به کنترل‌های مدیریت و حریم خصوصی دسترسی دارند تا افرادی را منصوب کنند که می‌توانند فعالیت‌های سایر اعضای تیم را اضافه، حذف و نظارت کنند تا از رعایت اخلاق کاری اطمینان حاصل کنند. با استفاده از ویژگی‌های این دسته، می‌توانید تقویم‌های کاری ایجاد کرده و آن‌ها را با سایر اعضای تیم به اشتراک بگذارید.

برنامه های قیمت گذاری آسانا Asana

قیمت گذاری آسانا با یک طرح اولیه رایگان شروع می شود. طرح پریمیوم آن به ترتیب از 13.49 دلار در ماه و 10.99 دلار سالانه شروع می شود که به صورت ماهانه صورتحساب می شود. طرح تجاری 30.49 دلار در ماه و 24.99 دلار سالانه است.

ProofHub در مقابل Asana: کدام یک برای یک مدیر پروژه بهتر است؟

هر دو ابزار کمک زیادی به بهره وری یک مدیر پروژه می کنند. آنها تمام ویژگی های ضروری برای سازماندهی یک تیم و تضمین گردش کار مداوم را دارند. با این حال، این بستگی به پروژه و حجم نیروی کار دارد.

ProofHub بیشتر مبتنی بر صنعت است و دارای ویژگی هایی مانند نقش های سفارشی، گزارش های حجم کار و ویژگی های مشترک است که برای تیم های بزرگ ضروری است. ProofHub همیشه برای مشاغل متوسط ​​تا بزرگ ساخته شده است تا وظایف پروژه های بزرگ را در شرکت سازماندهی کند.

برعکس، Asana یک ابزار ایده آل برای مدیریت وظایف فردی در یک تیم است. اینها لزوماً مشاغل در مقیاس کوچک نیستند، اما دارای سیستم های مدیریت پروژه هستند که پیچیده نیستند. به عنوان مثال، تیمی از فریلنسرها. با این حال، این ابزار اتوماسیون کسب و کار عالی است و می تواند روند کار را سریع تر کند.

علاوه بر این، Asana مقرون به صرفه است و بسیاری از ویژگی ها را با هزینه کم ارائه می دهد. استارت‌آپ‌ها به سمت Asana متمایل می‌شوند، زیرا ویژگی‌های اساسی مورد نیاز آنها را دارد. با این حال، ProofHub معمولاً هنگام افزایش مقیاس برای انجام پروژه های بزرگ تر ترجیح داده می شود.

خرید با پی پال

انتخاب بهترین ابزار برای تیم خود

تعیین بهترین ابزار مدیریت پروژه برای تیم شما با قدرت تیم و اندازه پروژه شروع می شود. اگر به تیم بیشتری نیاز دارید، باید در نظر داشته باشید که تیم شما با چه ابزاری بهتر سازگار است. در نهایت، از تحقیق در مورد نحوه شروع کار با هر نرم افزار مدیریت پروژه اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب، می‌توانید از این پلتفرم‌ها استفاده مؤثری کنید.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید