میلیونر شدن با پپه

میلیونر شدن با پپه

زمان مطالعه 2 دقیقه

ظهور میم کوین‌ها در بازار ارزهای دیجیتال فرصت‌هایی را برای معامله‌گران ایجاد کرده است تا در مدت زمان کوتاهی بازدهی متحول‌کننده داشته باشند. در این پست به بررسی میلیونر شدن با پپه می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

میلیونر شدن با پپه

افزایش تصاعدی قیمت ارز دیجیتال پپه (PEPE) منجر به هجوم میم کوین‌های کپی به بازار شده که پپه 2 (PEPE2.0) یکی از موفق‌ترین آنهاست. در این پست ما داستان یک معامله‌گر ارز دیجیتال را بررسی می‌کنیم که تنها با سرمایه‌گذاری 12000 دلار در پپه 2 و در عرض 10 روز، به یک میلیونر تبدیل شد. در 7 ژوئیه، شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Lookonchain توییت کرد که یک معامله‌گر رمزارزی ناشناس با سرمایه‌گذاری در PEPE2.0 میلیونر شده است. به گزارش Lookonchain، معامله‌گر در ابتدا 13 میلیارد توکن PEPE داشت که در 13 ژوئن آنها را با بیت‌کوین (BTC) مبادله کرد. معامله‌گر به‌جای نگه‌داشتن بیت‌کوین، در 28 ژوئن دارایی‌های خود را به PEPE2.0 تبدیل کرد؛ چون پیش‌بینی می‌کرد که این کپی جدید می‌تواند موفقیتی مشابه نسخه قبلی خود داشته باشد. این پیش‌بینی بلافاصله درست از آب درآمد و قیمت PEPE2.0 دلار پس از سرمایه‌گذاری اولیه این معامله‌گر افزایش یافت.

داده‌های پلتفرم DEXTools.io نشان می‌دهند که در طول بازه‌ای که این معامله‌گر، ذخایر پپه 2 خود را در اختیار داشت، قیمت این ارز دیجیتال بیش از 9600 درصد رشد کرد.

میلیونر شدن با پپه

میلیونر شدن با پپه

در نهایت، هنگامی که معامله‌گر در 7 ژوئیه PEPE2.0های خود را فروخت، مجموع دارایی‌های رمزارزی او بیش از 1 میلیون دلار ارزش داشت. این داستان، شاهدی بر ماهیت غیرقابل پیش‌بینی بازار میم کوین‌ها است، جایی که کسانی که مایل به پذیرش ریسک‌های حساب‌شده هستند، می‌توانند دستاوردهای نجومی به دست آورند. “کارشناسان نسبت به سرمایه‌گذاری در چنین رمزارزهایی که کاربرد خاصی ندارند، هشدار می‌دهند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی