میم کوین مایرو (MYRO)

معرفی میم کوین مایرو (MYRO)

زمان مطالعه < 1 دقیقه

مایرو (MYRO)، یکی دیگر از میم کوین‌های شبکه سولانا است که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و در کانون توجه‌ها قرار گرفته است. در این مطلب به معرفی میم کوین مایرو (MYRO) می پردازیم.

معرفی میم کوین مایرو (MYRO)

طبق گزارش‌ها، حجم معاملات ۲۴ ساعته مایرو از پپه قورباغه (PEPE) معروف پیشی گرفته و این میم کوین توانسته به دومین رمزارز ترند بازار تبدیل شود.

بر اساس داده‌های جدید منتشرشده، روز پنج‌شنبه ۱۸ ژانویه، حجم معاملات MYRO به رقم قابل‌توجه ۹۸ میلیون دلار رسید و از حجم معاملات ۷۷ میلیون دلاری پپه کوین بالاتر رفت.

قابل ذکر است که افزایش ناگهانی حجم معاملات مایرو با افزایش بیش از ۶۵ درصدی قیمت این میم کوین و ثبت یک رکورد تاریخی جدید همراه بوده که بر محبوبیت روزافزون MYRO در بازار میم کوین‌ها تأکید می‌کند.

رشد قابل‌توجه مایرو در حالی اتفاق می‌افتد که به نظر می‌رسد میم کوین‌های مبتنی بر بلاکچین سولانا توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران جهان را به خود جلب کرده‌اند.

داگ ویف هت (WIF) معروف به سگ کلاهدار، یکی دیگر از میم‌ کوین‌های سولانا است که امروز رسما در بایننس لیست شد و توانست رکورد قیمتی جدیدی را ثبت کند.

پیشتازی این میم کوین‌ها در بازار، آن هم در حالی که بیت کوین در یک محدوده جانبی معامله می‌شود، نشان‌دهنده تغییر در پویایی بازار است.

در همین حال، به نظر می‌رسد که انتشار خبر لیست شدن جفت ارز معاملاتی MYRO/USDT در صرافی بای‌بیت نیز، به افزایش اخیر قیمت آن کمک کرده است.

لیست شدن مایرو در این صرافی برای روز ۱۹ ژانویه برنامه‌ریزی شده و گزینه برداشت هم در تاریخ ۲۰ ژانویه فعال خواهد شد.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی