آیا می خواهید چند کتاب الکترونیکی رایگان بخوانید؟ نحوه خواندن ادبیات کلاسیک به صورت رایگان در اندروید را در ادامه بررسی کرده ایم.

خواندن ادبیات کلاسیک مانند ورزش است. میدونی که بهش نیاز داری مزایای آن را درک می کنید. اما شروع کردن، مانند ورزش، می تواند دلهره آور باشد.

اگر دستگاه اندرویدی دارید، لازم نیست که باشد. در زیر بهترین راه‌ها برای شروع رایگان خواندن ادبیات کلاسیک آورده شده است.

1. Serial Reader سریال خوان

آیا وقت دارید قسمت دیگری از کمدی مورد علاقه خود را تماشا کنید؟ سپس وقت دارید تا سهمیه روزانه خود را در Serial Reader بزنید. Serial Reader که به‌خوبی نامگذاری شده است، نورهای کلاسیک را به‌صورت سریال‌سازی می‌کند، و دسته‌هایی روزانه را برای شما ارسال می‌کند که تقریباً در 20 دقیقه قابل خواندن هستند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

هنگامی که کتابی را پیدا کردید که علاقه شما را برانگیخت، می‌توانید مشترک شوید یا آن را به فهرست «بعداً بخوانید» اضافه کنید. فهرست هر کتاب همچنین دارای عناوین مشابهی است که ممکن است از آنها لذت ببرید. از تراژدی‌های یونانی گرفته تا «نشان زورو»، مطمئناً چیز ارزشمندی پیدا خواهید کرد.

اشتراک در کتاب های جدید مانند یک برنامه پادکست عمل می کند. هنگام اشتراک در یک کتاب، +New Serial را انتخاب کنید، سپس ژانر دلخواه خود را انتخاب کنید یا محبوب ترین، جدیدترین یا پرطرفدارترین سریال ها را مشاهده کنید.

این یک مفهوم درخشان از مایکل اشمیت، توسعه دهنده Serial Reader است. او ناامیدی از خواندن کلاسیک برای بسیاری را درک می کند. اما خواندن در تکه‌های لقمه‌ای، خواندن این آثار هنری را آسان‌تر و در نهایت لذت‌بخش می‌کند.

2. Amazon Kindle آمازون کیندل

آیا می دانستید که می توانید کتابخانه Kindle خود را تقریباً در هر دستگاهی از جمله اندروید بخوانید؟ تو می توانی. این یک راه آسان برای پرخوری ادبیات کلاسیک در یک پلت فرم آشنا است.

به حساب آمازون خود وارد شوید، کتابخانه Kindle شما ظاهر می شود. متأسفانه، با استفاده از برنامه Kindle در اندروید نمی توانید کتاب بخرید. در عوض، باید آنها را در یک مرورگر وب خریداری کنید، سپس برای خواندن به برنامه Kindle برگردید.

در مورد منتخب ادبیات کلاسیک آمازون، بیایید – این آمازون است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. ما بیش از 10000 کتاب سبک کلاسیک رایگان پیدا کردیم، از عناوینی مانند «بیچارگان» تا «سفر به مرکز زمین».

3. Libby لیبی

کتابخانه محلی خود را فراموش نکنید! بسیاری از کتابخانه ها به شما امکان می دهند محتوای دیجیتال را بررسی کنید. حتی ممکن است بتوانید فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و موسیقی را از کتابخانه محلی خود پخش کنید!

Libby بررسی کتاب‌های الکترونیکی را از کتابخانه شما ساده می‌کند. برنامه را باز کنید، کتابخانه محلی خود را پیدا کنید و کارت کتابخانه خود را اضافه کنید. اگر کارت ندارید، اشکالی ندارد! لیبی به شما کمک می کند تا کارت کتابخانه را از نزدیکترین شعبه خود تهیه کنید.

برای خواندن نمونه و اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کتاب، روی یک کتاب ضربه بزنید. سپس، بررسی کنید، و می توانید کتاب را در لیبی بخوانید یا گوش دهید.

پست های مرتبط
معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ برنامه رایگان ادیت عکس برای مک
ادیت عکس برای مک

آیا نیاز به ویرایش ویدیو های خود دارید؟ در این مقاله به معرفی ویرایشگرهای ویدیوی مک که رایگان نیز هستند، بیشتر بخوانید

هر کتابخانه متفاوت است. ادبیات کلاسیکی که پیدا می کنید به ناچار متفاوت خواهد بود. اما ما مجموعه گسترده‌ای از عناوین را در شعبه محلی خود پیدا کردیم، از جمله کتاب‌های صوتی که می‌توانید آنها را بررسی کنید و در برنامه گوش دهید.

4. Aldiko Next

Aldiko Next به شما امکان می‌دهد کتاب‌های الکترونیکی دانلود شده خود (یا کل پوشه‌ها را در صورتی که انبوهی دیجیتالی از نورهای کلاسیک دانلود شده دارید) را از سایتی مانند Project Gutenberg یا Archive.org وارد کنید. شما حتی می توانید فایل های CBZ را وارد و بخوانید زمانی که می خواهید کمیک های کلاسیک را بخوانید.

Aldiko Next یک گزینه کتابخانه عمومی نیز دارد، اما به شدت محدود است. فقط در چند کشور مانند ایتالیا، فرانسه و کانادا موجود است. حتی در آن زمان، تنها چند کتابخانه برای انتخاب وجود دارد. افزودن کتاب و خواندن آن در برنامه آسان بود، اما برای همه کاربردی نیست.

همچنین می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی را بر اساس منبع، مانند یک فایل HTML وارد کنید. ما یک نسخه HTML از “خورشید نیز طلوع می کند” اثر ارنست همینگوی را پیدا کردیم و URL را به برنامه اضافه کردیم. این کتاب برای خواندن به کاتالوگ ما اضافه شد. ما نمی‌توانستیم از نشانک برای ذخیره مکان خود هنگام مشاهده از طریق HTML استفاده کنیم، اما همه آن در یک صفحه بود و خواندن آن را آسان می‌کرد. ما آن را خواهیم گرفت.

کلاسیک ها را با این برنامه های مفید اندروید بخوانید

حکیمان خردمند گذشته قادر به درک نوع دسترسی ما به بزرگترین داستان های بشری نبودند. اکنون، می‌توانید با کمک این برنامه‌های راحت، آنها را در دستگاه Android خود بخوانید. پس یکی از این داستان ها را باز کنید و کشف کنید که چه چیزی آنها را بی انتها می کند!

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید